1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Тип на денот

Дискусија во форумот 'Спорт' започната од Hip.Hop_MKD, 17 февруари 2012.

 1. Aristokrat

  Aristokrat Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  2,655
  Допаѓања:
  3,335
  Три еден за Франција против Португал
   
  На Ѕвездичка му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Priroden

  Priroden Староседелец

  Зачленет на:
  4 октомври 2012
  Мислења:
  140
  Допаѓања:
  95
  1-1 и 3-5
  1-1 и 4+
  Жиру дaвa двa или пoвеќе гoлoви
   
 3. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Не верувам да заврши во 90 минути, ќе застанат Португалија на гол сите, знаат дека ако се отворат ќе ги утепаат, затоа мислам дека нерешено ќе е.
   
 4. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Ви реков нерешено ќе е? Овие лудациве кај знаат фудбал да играат, мрш таму и тие и јас и сите. Не може човек да фати, како бе не ми е јасно. :mad:
  Франција фаворит, отсекогаш за нив сум бил и сега вака ми прават.
   
 5. Nikola Ilievski

  Nikola Ilievski Нов член

  Зачленет на:
  18 април 2017
  Мислења:
  18
  Допаѓања:
  12
  Здраво, некој се кладел на www.1xbet.com ? гледам дека страната е доста добра, има МК превод, а и коефициентите се доста добри за разлика од други.
   

Сподели: