Тип на денот

4FUN

Староседелец
3 март 2012
894
1,988
1,093
Hertha II 1:3 Union Berlin II
1poluvreme
0 - 1

:igra
 
  • Like
Реакции: JaMi

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,697
13,878
973
4FUN Ja гу фати на лишче 3+ туј утакмицу, а и Барсу Баерн 3+ , Пике ме извади : )
Ичера на едну падна, прекичера фати, днска мој тип
Малме кец​
Верона 4+​
Сикелборг 3+​
 

4FUN

Староседелец
3 март 2012
894
1,988
1,093
4FUN Ja гу фати на лишче 3+ туј утакмицу, а и Барсу Баерн 3+ , Пике ме извади : )
Ичера на едну падна, прекичера фати, днска мој тип
Малме кец​
Верона 4+​
Сикелборг 3+​
ретко уплаќам, чекам само некоја како оваа со јак коеф. и сигурност над 90%
криво ми е што не ставив повеќе пари, ама и вака добро поминав :sreken
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,697
13,878
973
Ја игра вечер едну утакмицу на две лишчиња, наравно финале
Бенфика-Челзи 1-X , за 100 ден. 1200 , а друо лишче ми е 1-2 исто за 100 ден, 2500
Да си пробамо среќу : )
 

Ана-Каренина

Староседелец
25 февруари 2012
998
1,749
1,093
Ми треба помош, еднаш до два пати годишно пишам спортска. Е сега само што стигнав дома гледам дека утакмицата ми ја имаат згрешено место Јуве ја имаат ставено Чикаго-Бостон. Ај нема врска тоа е сега ме буни тоа што во систем ми пишува 4 комб. 9/9 За исплата од 258 до 1097. Систем ми имаат направо или што е навистина не ми е јасно, јас не побарав систем да ми пишат, ме најдоа таму аматер и ќе ме лажат сега.:zelen
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,752
2,574
1,683
Han Wavel
Ми треба помош, еднаш до два пати годишно пишам спортска. Е сега само што стигнав дома гледам дека утакмицата ми ја имаат згрешено место Јуве ја имаат ставено Чикаго-Бостон. Ај нема врска тоа е сега ме буни тоа што во систем ми пишува 4 комб. 9/9 За исплата од 258 до 1097. Систем ми имаат направо или што е навистина не ми е јасно, јас не побарав систем да ми пишат, ме најдоа таму аматер и ќе ме лажат сега.:zelen
Ај ако не ти е тешко стави слика. :)
И другпат провери си одма и ако има грешка кажи им.