1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Тип на денот

Дискусија во форумот 'Спорт' започната од Hip.Hop_MKD, 17 февруари 2012.

 1. 4FUN

  4FUN Староседелец

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  894
  Допаѓања:
  1,987
  Hertha II 1:3 Union Berlin II
  1poluvreme
  0 - 1

  [​IMG]:igra
   
  На JaMi му/ѝ се допаѓа ова.
 2. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  4FUN Ja гу фати на лишче 3+ туј утакмицу, а и Барсу Баерн 3+ , Пике ме извади : )
  Ичера на едну падна, прекичера фати, днска мој тип
  Малме кец​
  Верона 4+​
  Сикелборг 3+​
   
 3. 4FUN

  4FUN Староседелец

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  894
  Допаѓања:
  1,987
  ретко уплаќам, чекам само некоја како оваа со јак коеф. и сигурност над 90%
  криво ми е што не ставив повеќе пари, ама и вака добро поминав :sreken
   
 4. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  Ја игра вечер едну утакмицу на две лишчиња, наравно финале
  Бенфика-Челзи 1-X , за 100 ден. 1200 , а друо лишче ми е 1-2 исто за 100 ден, 2500
  Да си пробамо среќу : )
   
 5. goodgod

  goodgod Истакнат Член

  Зачленет на:
  26 декември 2012
  Мислења:
  433
  Допаѓања:
  302
  Утре:
  ВБА - двојка
  Валекано - кец
   
 6. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
 7. Aristokrat

  Aristokrat Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  2,655
  Допаѓања:
  3,335
 8. Ана-Каренина

  Ана-Каренина Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  998
  Допаѓања:
  1,749
  Ми треба помош, еднаш до два пати годишно пишам спортска. Е сега само што стигнав дома гледам дека утакмицата ми ја имаат згрешено место Јуве ја имаат ставено Чикаго-Бостон. Ај нема врска тоа е сега ме буни тоа што во систем ми пишува 4 комб. 9/9 За исплата од 258 до 1097. Систем ми имаат направо или што е навистина не ми е јасно, јас не побарав систем да ми пишат, ме најдоа таму аматер и ќе ме лажат сега.:zelen
   
 9. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Ај ако не ти е тешко стави слика. :)
  И другпат провери си одма и ако има грешка кажи им.
   
 10. Ана-Каренина

  Ана-Каренина Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  998
  Допаѓања:
  1,749

Сподели: