1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Тип на денот

Дискусија во форумот 'Спорт' започната од Hip.Hop_MKD, 17 февруари 2012.

 1. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  Раднички - МЗТ двојка
  Сасари - Сиена кец
   
 2. goodgod

  goodgod Истакнат Член

  Зачленет на:
  26 декември 2012
  Мислења:
  433
  Допаѓања:
  302
  Еве ви за вечер нешто, тенис.

  Tipsarevic
  Almagro
  Verdasco
  Keys (жени)
   
 3. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,838
  Допаѓања:
  6,527
  Палермо- Лацио ми ја згрешиле....наместо 3+...ми ја напишале 1:eek
  Барселона 2 & 3+
  Ливерпул 1& 3+
  Марсеј 3+
  Витес x2
  И една турска почната чец...13та мин 1-0:cool:
   
 4. NEPOBEDLIV

  NEPOBEDLIV Истакнат Член

  Зачленет на:
  5 март 2012
  Мислења:
  288
  Допаѓања:
  412
  Марсеј нема да биде...Еве една од мене.... Гент - Стандард 2&3+ ;)
   
 5. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,838
  Допаѓања:
  6,527
  марсеј влезе уште во 56та....само овие палермо што ми го футнаа 0-1 губит 16та мин...другото се е во ред.;)
   
 6. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  За днска мислу дека ке искочиф и двете утакмице ИКС
  а Ви ?
   
 7. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,838
  Допаѓања:
  6,527
  двете 2-2 ....само ме мрзеше да одам да ги уплатам.
   
 8. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  Барнли 1
  Oксер X
  Фиорентина X
  Барса Реал 2-4
   
 9. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  Днска е финта да улегнеш сс катанац у кладионицу и да ву каеш на туј згодну цуру што уплаќа...
  Ја дојде да гу затфарам кладионицу : ) ке ве кољам !!!
  Има за днска за добифку јаку
  Јунајтед Челзи мој тип тим 1 2+
  Атлетико Мадрид Кец
  Базел Јанг бојс Кец
  Аталанта Кец ( ама кој да ми гу уплати , почиња ск од 12 и 30)

  И мој тип за Фејнорд овој коло е X ( Фејнорд ми е омиелен тим за кладионицу : )
   
 10. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  Ичера сам фатија чудно лишче
  Сфи ми викасфа тачаннн ли си што си играја : )

  Aма мене интуиција ми збореше дека Галатасарај ке даде 2 гола
  А и Барселона у прво полувреме исто такој 2
  За скромни 150 денара доби си 1200 : )

  За вечер не сам играја ништо, али можда ке врту на другара да ми уплати нешто
  Мој тип за вечер
  Баерн Арсенал 4+
  Малга Порто гг фторо полувреме
   

Сподели: