Тип на денот

NEPOBEDLIV

Истакнат Член
5 март 2012
288
412
63
Палермо- Лацио ми ја згрешиле....наместо 3+...ми ја напишале 1:eek
Барселона 2 & 3+
Ливерпул 1& 3+
Марсеј 3+
Витес x2
И една турска почната чец...13та мин 1-0:cool:
Марсеј нема да биде...Еве една од мене.... Гент - Стандард 2&3+ ;)
 

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,838
6,527
1,153
Градибачалник на Прибој
Марсеј нема да биде...Еве една од мене.... Гент - Стандард 2&3+ ;)
марсеј влезе уште во 56та....само овие палермо што ми го футнаа 0-1 губит 16та мин...другото се е во ред.;)
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,697
13,878
973
Днска е финта да улегнеш сс катанац у кладионицу и да ву каеш на туј згодну цуру што уплаќа...
Ја дојде да гу затфарам кладионицу : ) ке ве кољам !!!
Има за днска за добифку јаку
Јунајтед Челзи мој тип тим 1 2+
Атлетико Мадрид Кец
Базел Јанг бојс Кец
Аталанта Кец ( ама кој да ми гу уплати , почиња ск од 12 и 30)

И мој тип за Фејнорд овој коло е X ( Фејнорд ми е омиелен тим за кладионицу : )
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,697
13,878
973
Ичера сам фатија чудно лишче
Сфи ми викасфа тачаннн ли си што си играја : )

Aма мене интуиција ми збореше дека Галатасарај ке даде 2 гола
А и Барселона у прво полувреме исто такој 2
За скромни 150 денара доби си 1200 : )

За вечер не сам играја ништо, али можда ке врту на другара да ми уплати нешто
Мој тип за вечер
Баерн Арсенал 4+
Малга Порто гг фторо полувреме