1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Тип на денот

Дискусија во форумот 'Спорт' започната од Hip.Hop_MKD, 17 февруари 2012.

 1. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,837
  Допаѓања:
  6,520
  Челзи 2<1
  ПСВ 2<1
  Bordo 2<1
  altletiko 2<1 ....ова е прво поголемо од второ

  Lion 1
  Osasuna 1-1 3+
  Milan 2 3+
   
 2. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,837
  Допаѓања:
  6,520
  еми те послушав, им стајв 2,22 (во период) центи во евра и денарска против вредност...и сега ќе навиваме прво против после за
   
  На Trajche му/ѝ се допаѓа ова.
 3. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  И ја гу пиша за стотче, коефициент 30 , ке видимо што ке се деси : )
  A на друо лишче пиша Њукасл - Евертон гг3+ Ливерпул 1-1 и 3+ и Челзи 3+
   
 4. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,837
  Допаѓања:
  6,520
  Абе кај ги наоѓаш тие коефициенти...18 е коефициентот на 2-1 на челзи.
  Немат врска ќе ја гледаме овде во живо на некоја страна, ќе навиваме- во наш стајл...гангам стајл:zelen
   
  На Trajche и parvati им се допаѓа ова.
 5. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  Брат ја па врте да виду да не е нешто грешка, али вика не бе толко е
  Кладионица е на диво, не е пријавена и е у гето населбу куде што нема инспекција или било какфа рација : )
   
 6. alba

  alba Староседелец

  Зачленет на:
  15 март 2012
  Мислења:
  1,426
  Допаѓања:
  2,014
  кога ке примат гол во 93 минута :zelen

  [​IMG]
   
  На S.B., parvati, The_Mayor и уште 1 член му се допаѓа ова.
 7. Lepaa

  Lepaa Истакнат Член

  Зачленет на:
  2 декември 2012
  Мислења:
  985
  Допаѓања:
  1,704
  Луџе дајте некоја утакмица за викендот :D Амааа морам да фатам овој пат спортска (wasntme)
   
 8. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  Јутре за триста!!!
  Јунајтед кец
  Барса двојка
  Наполи кец
  Лацио кец
   
  На Сара.13 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  Фатено :svirka
  МиГ 21 брат вииш дека и ја фаќам : )
   
  На МиГ 21 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. МиГ 21

  МиГ 21 Староседелец

  Зачленет на:
  12 ноември 2012
  Мислења:
  1,252
  Допаѓања:
  2,458
  Дека јас не уплатив овај пат :p
   

Сподели: