Тип на денот

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,838
6,527
1,153
Градибачалник на Прибој
Пишете ја вечер Челзи два во ќец, со време уплатете ја :)
еми те послушав, им стајв 2,22 (во период) центи во евра и денарска против вредност...и сега ќе навиваме прво против после за
 
  • Like
Реакции: Trajche

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,697
13,878
973
И ја гу пиша за стотче, коефициент 30 , ке видимо што ке се деси : )
A на друо лишче пиша Њукасл - Евертон гг3+ Ливерпул 1-1 и 3+ и Челзи 3+
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,697
13,878
973
Абе кај ги наоѓаш тие коефициенти...18 е коефициентот на 2-1 на челзи.
Немат врска ќе ја гледаме овде во живо на некоја страна, ќе навиваме- во наш стајл...гангам стајл:zelen
Брат ја па врте да виду да не е нешто грешка, али вика не бе толко е
Кладионица е на диво, не е пријавена и е у гето населбу куде што нема инспекција или било какфа рација : )
 

Lepaa

Истакнат Член
2 декември 2012
985
1,704
393
Луџе дајте некоја утакмица за викендот :D Амааа морам да фатам овој пат спортска (wasntme)