1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Nikola Ilievski
Последна активност:
3 август 2017 во 13:38
Зачленет на:
18 април 2017
Мислења:
18
Допаѓања:
12
Поени од трофеи:
3

Следачи 1

Пол:
Машки
Локација:
Skopje

Сподели:

Nikola Ilievski

Нов член, Машки, од Skopje

Nikola Ilievski последен пат беше виден/а како:
3 август 2017