Сакам да кажам/прашам (2 дел)

Статус
Затворена за нови мислења.

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,265
9,107
1,683
Сега и на Боб Марли почнаа да му го честитаат роденденот. :facepalm2
не е лошо да се постави песна од имењакот мој :) ама го тупат со тоа дека е роденден. демек треба да му е роденден па да се потсетиме на некоја легенда. Тоа ти е македонче :)
 

ZmajChe

Истакнат Член
21 март 2012
937
2,068
93
не е лошо да се постави песна од имењакот мој :) ама го тупат со тоа дека е роденден. демек треба да му е роденден па да се потсетиме на некоја легенда. Тоа ти е македонче :)
епа епа чорба македонче - чорба :D
 
  • Like
Реакции: Ночной охотник

MountainMan

Активен Член
29 јануари 2013
96
151
33
K2 Pakistan
MountainMan што е ова спамање по темава за хемија, море? (punch)Отвори ја прикачената датотека 14626
Пет пати си го напишал истото. (facepalm)
Инернетот ми беше на граница на пагање ... не знаеше дали да падне или да стане и кога стискав испарти мислење ми се појавуваше .. ГРЕШКА ГРЕшКА се така... а не знаев дека се постело хахахха :rofl:rofl
 
  • Like
Реакции: Marchisio and ZmajChe

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,367
4,942
1,173
Инернетот ми беше на граница на пагање ... не знаеше дали да падне или да стане и кога стискав испарти мислење ми се појавуваше .. ГРЕШКА ГРЕшКА се така... а не знаев дека се постело хахахха :rofl:rofl
Денес не се пости, ама објавата ти се објавила :zelen
Edit: СДП Марија навистина ти е брат MountainMan? :^)
 

MountainMan

Активен Член
29 јануари 2013
96
151
33
K2 Pakistan
Денес не се пости, ама објавата ти се објавила :zelen
ма како и да е ... избришав мислењата што беа вишак (не технолошки) .. сеа е ок :) :D

Edit: Knife Сестра ми е ама не биолошка... јас си ја осекам како сестра... другарка ама повеке си ја ценам како сестра!! Марија :gus
 
Статус
Затворена за нови мислења.