1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Сакам да кажам/прашам (2 дел)

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Mila Kunis, 3 декември 2012.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  Сега и на Боб Марли почнаа да му го честитаат роденденот. :facepalm2
   
  На ZmajChe и Ночной охотник им се допаѓа ова.
 2. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,263
  Допаѓања:
  9,105
  не е лошо да се постави песна од имењакот мој :) ама го тупат со тоа дека е роденден. демек треба да му е роденден па да се потсетиме на некоја легенда. Тоа ти е македонче :)
   
  На Saladin, ZmajChe и The Tramp им се допаѓа ова.
 3. ZmajChe

  ZmajChe Истакнат Член

  Зачленет на:
  21 март 2012
  Мислења:
  937
  Допаѓања:
  2,068
  епа епа чорба македонче - чорба :D
   
  На Ночной охотник му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,263
  Допаѓања:
  9,105
  море дирек в казан :)
   
  На ZmajChe му/ѝ се допаѓа ова.
 5. ZmajChe

  ZmajChe Истакнат Член

  Зачленет на:
  21 март 2012
  Мислења:
  937
  Допаѓања:
  2,068
  ххаахахахахахаахахахахха !! од оние кујнине шо ги носат војниците со нив на терен !!
   
  На Ночной охотник му/ѝ се допаѓа ова.
 6. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  MountainMan што е ова спамање по темава за хемија, море? (punch) rsz_screenshot_from_2013-02-06_204045.jpg
  Пет пати си го напишал истото. (facepalm)
   
  На Marchisio и ZmajChe им се допаѓа ова.
 7. MountainMan

  MountainMan Активен Член

  Зачленет на:
  29 јануари 2013
  Мислења:
  96
  Допаѓања:
  151
  Инернетот ми беше на граница на пагање ... не знаеше дали да падне или да стане и кога стискав испарти мислење ми се појавуваше .. ГРЕШКА ГРЕшКА се така... а не знаев дека се постело хахахха :rofl:rofl
   
  На Marchisio и ZmajChe им се допаѓа ова.
 8. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  Денес не се пости, ама објавата ти се објавила :zelen
  Edit: СДП Марија навистина ти е брат MountainMan? :^)
   
  На Marchisio, foREVer, MountainMan и уште 1 член му се допаѓа ова.
 9. MountainMan

  MountainMan Активен Член

  Зачленет на:
  29 јануари 2013
  Мислења:
  96
  Допаѓања:
  151
  ма како и да е ... избришав мислењата што беа вишак (не технолошки) .. сеа е ок :) :D

  Edit: Knife Сестра ми е ама не биолошка... јас си ја осекам како сестра... другарка ама повеке си ја ценам како сестра!! Марија :gus
   
  На parvati, Марија и The Tramp им се допаѓа ова.
 10. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Зарем навистина никој не слушнал и не ја гледал Арабела ?

  [​IMG]
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: