Сакам да кажам/прашам (2 дел)

Статус
Затворена за нови мислења.

Mila Kunis

Истакнат Член
15 февруари 2012
2,279
3,528
443
Скопје
Доколку имаш претходно отворено трансакциона точно нема потреба да отвараш само даваш Л.К а ако немаш и доколку сакаш да менуваш евра мора да ти отворат сметка па тогаш да ти ги сменат еврата а во менувачница е мн едноставно не ти треба ништо за таму.
Можеби зависи и од банката, јас најчесто во Про кредит и во Тутунска имам менувано девизи,а немам таму сметка,па ми побарале само лична карта за идентификација.
 
Статус
Затворена за нови мислења.