1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Сакам да кажам/прашам (2 дел)

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Mila Kunis, 3 декември 2012.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  9:20 .. сеа станав .. доста е.
   
  На Foxboro и ZmajChe им се допаѓа ова.
 2. ZmajChe

  ZmajChe Истакнат Член

  Зачленет на:
  21 март 2012
  Мислења:
  937
  Допаѓања:
  2,068
  м
  а браоо ! :) ѕвер
   
 3. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  Човек сум, не сум ѕвер. Незнам и дали постое такво нешто.
   
  На ZmajChe му/ѝ се допаѓа ова.
 4. ZmajChe

  ZmajChe Истакнат Член

  Зачленет на:
  21 март 2012
  Мислења:
  937
  Допаѓања:
  2,068
  јас сум змај .. а тоа не е човек ... (think)
   
 5. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
 6. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,994
  Допаѓања:
  9,623
  This reminds me of Mulan when Mushu said he was a dragon, not a lizard xD
   
  На The Tramp, violetmoon, Ночной охотник и уште 2 други им се допаѓа ова.
 7. Aristokrat

  Aristokrat Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  2,655
  Допаѓања:
  3,335
  Сдк Господине ipopovski ќе ве замолам да подразмислите за чатот уште еднаш и да ни дозволите да има гласање можеби е време да има промени.
   
  На WomanInRed, foREVer, redhead и уште 2 други им се допаѓа ова.
 8. Mila Kunis

  Mila Kunis Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,279
  Допаѓања:
  3,528
  Можеби зависи и од банката, јас најчесто во Про кредит и во Тутунска имам менувано девизи,а немам таму сметка,па ми побарале само лична карта за идентификација.
   
 9. Lepaa

  Lepaa Истакнат Член

  Зачленет на:
  2 декември 2012
  Мислења:
  985
  Допаѓања:
  1,704
  Долга е ноќта,а долга е и лекцијата ...
   
  На Ночной охотник му/ѝ се допаѓа ова.
 10. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  долга е ноќта, а и плејлистата у винамп.
   
  На Foxboro, Ночной охотник и Lepaa им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: