Сакам да кажам/прашам (2 дел)

Статус
Затворена за нови мислења.

ZmajChe

Истакнат Член
21 март 2012
937
2,068
93
Нема да умеш од срцев удар ја добро масирам срце :p Можу да ти га измасирам :p
мајкатааа ... сите да ме спасите сакате .. ама не сакам помош од никој .........
само од еден човек си знае тој кој е ;)
 
Статус
Затворена за нови мислења.