1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Сакам да кажам/прашам (2 дел)

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Mila Kunis, 3 декември 2012.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. ZmajChe

  ZmajChe Истакнат Член

  Зачленет на:
  21 март 2012
  Мислења:
  937
  Допаѓања:
  2,068
  СДК ........ ќе си умрам пред време ... :)
   
  На Badgirl, Marchisio и Foxboro им се допаѓа ова.
 2. Foxboro

  Foxboro Староседелец

  Зачленет на:
  16 јуни 2012
  Мислења:
  716
  Допаѓања:
  1,479
  а бар знаеш ли од што ке умреш аххаха :rofl
   
  На ZmajChe му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Marchisio

  Marchisio Староседелец

  Зачленет на:
  4 јуни 2012
  Мислења:
  551
  Допаѓања:
  902
  јас ќе те спасам :zelenа, ќе ти дадам вештачко дишење не за џабе работам во црвен крст за спасување (muscle)
   
  На Foxboro и ZmajChe им се допаѓа ова.
 4. ZmajChe

  ZmajChe Истакнат Член

  Зачленет на:
  21 март 2012
  Мислења:
  937
  Допаѓања:
  2,068
  блазеси ми мене со тебе :)
  Foxboro од срцев удар ќе си умрам знам :D
   
  На Marchisio и Foxboro им се допаѓа ова.
 5. Hkakashi

  Hkakashi Староседелец

  Зачленет на:
  13 јуни 2012
  Мислења:
  1,543
  Допаѓања:
  1,697

  Нема да умеш од срцев удар ја добро масирам срце :p Можу да ти га измасирам :p
   
  На violetmoon, parvati, Foxboro и уште 3 други им се допаѓа ова.
 6. ZmajChe

  ZmajChe Истакнат Член

  Зачленет на:
  21 март 2012
  Мислења:
  937
  Допаѓања:
  2,068
  мајкатааа ... сите да ме спасите сакате .. ама не сакам помош од никој .........
  само од еден човек си знае тој кој е ;)
   
  На Foxboro, Hkakashi, Marchisio и уште 1 член му се допаѓа ова.
 7. Foxboro

  Foxboro Староседелец

  Зачленет на:
  16 јуни 2012
  Мислења:
  716
  Допаѓања:
  1,479
  ZmajChe let youself go...ahahha :rofl
   
  На The Tramp и ZmajChe им се допаѓа ова.
 8. ZmajChe

  ZmajChe Истакнат Член

  Зачленет на:
  21 март 2012
  Мислења:
  937
  Допаѓања:
  2,068
  Само што го сторив тоа хааххахахаха !!! :D луд си !
   
  На Foxboro му/ѝ се допаѓа ова.
 9. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  Доста спиење :D
   
  На Foxboro и ZmajChe им се допаѓа ова.
 10. ZmajChe

  ZmajChe Истакнат Член

  Зачленет на:
  21 март 2012
  Мислења:
  937
  Допаѓања:
  2,068
  кога легна - кога стана?
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: