1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Сакам да кажам/прашам (2 дел)

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Mila Kunis, 3 декември 2012.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. ZmajChe

  ZmajChe Истакнат Член

  Зачленет на:
  21 март 2012
  Мислења:
  937
  Допаѓања:
  2,068
  хахахаха и јас такааа :D
   
  На Gemini и Marchisio им се допаѓа ова.
 2. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  СДК многу се радувам кога си купам нешто, иако си купив едно прстнече и мали обетки цел денс е радувам. :svirka
  И да го купив за смешна цена т.е 40ден, по бижутериите е по 200.
  Image-1360159065193.jpg
   
  На i_wanna_fly, ZmajChe и Gemini им се допаѓа ова.
 3. Marchisio

  Marchisio Староседелец

  Зачленет на:
  4 јуни 2012
  Мислења:
  551
  Допаѓања:
  902
  МАКЕДОНИЈА
   
  На Gemini и ZmajChe им се допаѓа ова.
 4. ZmajChe

  ZmajChe Истакнат Член

  Зачленет на:
  21 март 2012
  Мислења:
  937
  Допаѓања:
  2,068
  Ова и ќор да е човек ќе го види :D (y)
   
  На Marchisio му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Marchisio

  Marchisio Староседелец

  Зачленет на:
  4 јуни 2012
  Мислења:
  551
  Допаѓања:
  902
  од возбуда :D
   
  На ZmajChe му/ѝ се допаѓа ова.
 6. ZmajChe

  ZmajChe Истакнат Член

  Зачленет на:
  21 март 2012
  Мислења:
  937
  Допаѓања:
  2,068
  Тоооо !! И јас бев возбудена .. ама не пишувам со 250ка фонт хаххахахах :D се зезам !
  Црвена .. Црвена .. боја ми е најмила !! :D лајк ! :D (y)
   
  На Marchisio му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,263
  Допаѓања:
  9,105
  Ај со време да им го честитам утрешниот јубилеј 25 години брак и роденденот на татко ми :)
   
  На parvati, The Tramp, $3Я3|\||)&p&†Y и уште 3 други им се допаѓа ова.
 8. ZmajChe

  ZmajChe Истакнат Член

  Зачленет на:
  21 март 2012
  Мислења:
  937
  Допаѓања:
  2,068
  нека им се множат годините изминати заедно !! :)
   
  На WomanInRed и Ночной охотник им се допаѓа ова.
 9. Lepaa

  Lepaa Истакнат Член

  Зачленет на:
  2 декември 2012
  Мислења:
  985
  Допаѓања:
  1,704
  Има ли нешто поубаво од тоа да си сам дома,да денсаш на Дубиоза по најновите чорапчиња облечена во пижами (happy)
  Мераци.Сестра ми отиде да направи салатичка да се замезиме малце уз Кавадаречка ракија.Чиирс (nod)
  Од време на време си пишувам пораки со еден дечко ќе се препознае он (wasntme) му кажав се инбокс и ми се свиѓа виртуелно :D Толку сме исти во се,чудо едно.
  Учењето ќе почека,јас сега сакам да уживам (party)
   
  На ZmajChe и Ночной охотник им се допаѓа ова.
 10. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  Ај ја да си легнам, 9 саат. Ама ако .. ми се спие ^_^
  Добра ноќ.
   
  На Foxboro и ZmajChe им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: