Сакам да кажам/прашам (2 дел)

Статус
Затворена за нови мислења.

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,375
7,071
1,183
СДК многу се радувам кога си купам нешто, иако си купив едно прстнече и мали обетки цел денс е радувам. :svirka
И да го купив за смешна цена т.е 40ден, по бижутериите е по 200.
Image-1360159065193.jpg
 

Lepaa

Истакнат Член
2 декември 2012
985
1,704
393
Има ли нешто поубаво од тоа да си сам дома,да денсаш на Дубиоза по најновите чорапчиња облечена во пижами (happy)
Мераци.Сестра ми отиде да направи салатичка да се замезиме малце уз Кавадаречка ракија.Чиирс (nod)
Од време на време си пишувам пораки со еден дечко ќе се препознае он (wasntme) му кажав се инбокс и ми се свиѓа виртуелно :D Толку сме исти во се,чудо едно.
Учењето ќе почека,јас сега сакам да уживам (party)
 
Статус
Затворена за нови мислења.