Сакам да кажам/прашам (стара тема) | Црнобело Форум

Сакам да кажам/прашам (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

TheCat

Староседелец
22 февруари 2012
193
381
663
Сакам да прашам дали има некој семинарска по јавни финансии или фискален систем сеедно било која тема ?:)
 

Дејмон

Староседелец
16 февруари 2012
456
650
1,093
Unknown
СДК да ме извините што не сум активен. Обврските ме спречуваат. :)
Инаку, се стопи снегот. Тоа ме радува. Прееска прв пат фудбал на отворено играв по подолго време, се издував убаво. Па сеа планирам пак да почнам да тренирам, само да ми помине ногата. И така.
 

важна

Истакнат Член
14 февруари 2012
552
695
93
32
Скопје
Ме зафркаваат слушалкиве, ќе се изнервирам ќе рокнам музика на звучници па нека ми се придружат и комшиите, таман добро журче ќе направиме :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati

LoveDealer

Староседелец
3 март 2012
180
563
693
30
Во неговото срце.
СДК дека денес наполнувам 10 дена како сум член на форумов:)

Па послужете се:gladen Ве сака вашата дилерка на Љубов:wub 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ipopovski, iskra and 048

Jackal

Староседелец
13 февруари 2012
2,045
2,641
1,143
28
Битола
сакам да кажам дека кармата е една заебана работа... така и господинот Карма од горната еден ден јако ке се заеби шо мести утакмици..
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: mAcIkA

важна

Истакнат Член
14 февруари 2012
552
695
93
32
Скопје
Отвори ја прикачената датотека 1539
Еве има такво копче:D треба само да одбереш само членови, и нема да можат да ти гледаат другите ;)
Ова е за криење на профилот, не на постовите. Инаку која е поентата на форум да ги криеш постовите? Тогаш не би било форум, туку друштвена мрежа :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati

Jackal

Староседелец
13 февруари 2012
2,045
2,641
1,143
28
Битола
Алоооо Карма кај ке ти оди душата.... како можи да местиш утакмици.. шо се деси со фер плејот шо го бараше самиот? ама ако еден ден ке те стигни казна...
 

Mila Kunis

Истакнат Член
15 февруари 2012
2,290
3,528
443
Скопје
Ова е за криење на профилот, не на постовите. Инаку која е поентата на форум да ги криеш постовите? Тогаш не би било форум, туку друштвена мрежа :D
whatever, не можат нерегистрирани членови да гледаат твои објави ;)
 
Статус
Затворена за нови мислења.