Сакам да кажам/прашам (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,054
1,183
СДК денот ми се разубаве кога видам сонце, така и денеска зирка низ ролетни веднаш станав и се влечеш до школото. Не сакам веќе ладно и тмурно време.
 

LadyInPink

Истакнат Член
14 февруари 2012
1,236
1,749
113
Малку таму, малку овде...
Successful payment-фраза која ми го разувавува секој можен ден.
И овој вторник, кој всушност сам по себе е добар. Одличен е како петката на логото, како петките во дневникот.
Одличен е како чоколадната обланда made by mama која ја дојадов денес, сама!
Одличен е како мојот предлог да се оди Солун! На еден ден! И усвоен беше. Јеа!
Одличен е како заминувањето дома порано од што требаше...
Можеби после ќе тргне пак на лошо, ама денес и сега е одлично!


 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ipopovski

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,653
1,683
Normandy
Шо убав ден а Саладин си има обврски. Ај битно и ентузијазмот е присутен.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: She and parvati

Nightmare_f

Истакнат Член
19 февруари 2012
1,359
2,207
423
Дома пред Пц
сакам да кажам....значи нема дугме(барем ја не најдов) на кое ќе си ги скријам коментарите од посетитли на форумов кои не се членови....пример јас не сакам сите да гледаат,освен членовите...па дали може нешто тАКво да се воведе или да престанам да коментирам на теми?
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
Од што сам навлечен на форум такозвани Nerobianco, почна и сс мои дом на кирилицу да збору
лолллл
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Mila Kunis

Mila Kunis

Истакнат Член
15 февруари 2012
2,290
3,528
443
Скопје
сакам да кажам....значи нема дугме(барем ја не најдов) на кое ќе си ги скријам коментарите од посетитли на форумов кои не се членови....пример јас не сакам сите да гледаат,освен членовите...па дали може нешто тАКво да се воведе или да престанам да коментирам на теми?
Untitled.png
Еве има такво копче:D треба само да одбереш само членови, и нема да можат да ти гледаат другите ;)
 
Статус
Затворена за нови мислења.