Сакам да кажам/прашам (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

Ана-Каренина

Староседелец
25 февруари 2012
998
1,749
1,093
Сакам да кажам дека ова ми е 100 мислење на форумов.(happy)
Се надевам дека уште многу, многу, многу мислења ќе напишам на форумов.
А да ќе заборавев да ја ставам песнава, мислам дека оваа ми е најубава од Владо Јаневски, колку само моќен текст, тоа е чудо, ти немаш право да прашаш како ми е без тебе и дали сум сам, ова е рана на душа ќе ја зашие време и ќе заборавам.... смајлиштосимнувакапа!!!!
 

Mila Kunis

Истакнат Член
15 февруари 2012
2,290
3,528
443
Скопје
Како тоа во среда имаме колоквиум а ја незнам? :eek
Утре ќе бидам оправдано отсутна од тука, да го загреам столчето само еден ден ми преостанува :frown
не правете глупости без мене! :smug
 

Sugar

Истакнат Член
19 февруари 2012
502
1,110
393
Како тоа во среда имаме колоквиум а ја незнам? :eek
Утре ќе бидам оправдано отсутна од тука, да го загреам столчето само еден ден ми преостанува :frown
не правете глупости без мене! :smug
како не, отсутна жими мајка :D
добро е, се тешам со тебе, ми почна и мене колоквиумска од денес, уште неам чепнато ништо :frantic
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Mila Kunis

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
Си ја прокоцкав најголемата шанса кај нејзе.Коа си глуп малце ти е.Сисај сеа педеру
Сочувство сине.
Anyways...

Колку е еден позади еден?

2
2
2
Абе појма неам, кажи!
Шо се подјебаваш со мене не биди пеер, кажуј!

Епа тоа ти е исто коа едно другарче ќе ти забие нож у грб.
Или у овој случај 11.
11ти септември
11ти октомври.
11ти у дневник
11ти. тоа е далеку од 1. Ептен далеку.

cause you they say I`m a dreamer.
but I`m not.

(the only 1)

Ај сеа нек си шутираш џамлии по дома. Сам. Ти еам човештвото.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: True_Blood

Sugar

Истакнат Член
19 февруари 2012
502
1,110
393
Сакам да кажам :
z222049616.jpg
:giggle
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Bibi@, 048 and Ludaca

She

Истакнат Член
17 февруари 2012
301
569
393
Денов е сонцест.
Јас сум зелена. И празна.

Метафора и чад во воздухот. Ми се плаче и кенка рандомли и ме фаќа меланхолија. Измешани чувства како со миксер.


Кругот е таков за да се врти. Ама некогаш кругот не е кружен. Некои стварно заслужуваат еден авторитативен шамар! :mad: Ама пак, за да ве повреди некој треба тој да ви з начи. И за да ви ги видат солзите, треба прво да му ги дадете насмевките. Така е.
Факт е дека сељачизмот го има секаде ама само во македонија е носечка сила! Ццц... Смачено мие од лицемери!

Денес сум се‘ само не сум јас. Се чувствувам некако загрижено и ми се јаде нешто вкусно и екстра калорично.:eekops: Немам некое позитивно чувство за денов, изгледа ќе бидам опкружена со книги до вечер.
Мака ми е више од оваа стручна литература па! Напор невиден ми е, иако оценките велат дека ми се исплати. А мозоков си ја бара лидавадата...

Си завршив пола од обврските за денес (?) и за некое време одам да ја почувствувам мекоста на перницата! Макар и малку, макар и саат и пол.
 
Статус
Затворена за нови мислења.