Сакам да кажам/прашам (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

Nightmare_f

Истакнат Член
19 февруари 2012
1,359
2,207
423
Дома пред Пц
Еве има такво копче:D треба само да одбереш само членови, и нема да можат да ти гледаат другите ;)[/quote]

токму така ми е обележано...ама не функционише...пробав...
се одлогирав и чепкав по темиве и се си стој...чак и коа си кликнав на никот видов ситеподатоци и статуси :eek
но гуд.
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
за три дна сам спаја само три четири саата, ама нема везе киду на кошарку ск да навивам и пцују гласно и јасно : )
 

She

Истакнат Член
17 февруари 2012
301
569
393
Каков ден. Од девет и пол до четири и пол на факултет, до бескрајноста и назад. Фотокопирав мал милион листови. Хаос. Се изнасмеавме со колегите на факултет денес. Администрацијата и вработените таму се ретарди трета категорија. :eek:

Најквалитетно сум уморна. Мислев дека денес ќе одморам ама ништо. :eekops: ИМам куп за учење и пишување, фуу!
Утре сум кај него на гости. Ме бара. А јас некако рамнодушна. Многу работи кажав, напишав и направив, ама ништо. Тој е некако еднодимензионален. Изгледа пропаѓаме.


Се шишав, сега си пијам капучино пред компјутер и слушам пласибо.
Среда - ради реда.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Teona and Ludaca

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,054
1,183
СДК дека поради честата појава посакување добро утро на форумов, се отвори нова тема со истоимениот наслов токму за таа цел. Да си посакуваме добро утро...
Ако се согласувате може да биде и добро утро/ добра ноќ ?
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: melpomena

She

Истакнат Член
17 февруари 2012
301
569
393
 

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,054
1,183
Окото ме чешаше уште од 3 саат го занемарив, пролжи да ме пецка ма не да пецка некој ккао со игли да ми брка, па сега и ми потече и нон стоп ми солзи. :place Утре нема да одам на школо- на доктор ќе одам. Држете ми палци нешто сериозно да не биде.

И да утре еден месец како сум овде, се надевам дека сум ви интересна за читање, утре повеќе ќе напишам па и нешто ќе ве почастам. :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.