Препораки за филм (општа)

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
4,738
5,270
1,183
Disco
Некои да, наброи некои да видам?
http://www.imdb.com/title/tt0368226/
http://www.imdb.com/title/tt0094961/
http://www.imdb.com/title/tt0094917/
http://www.imdb.com/title/tt1640459/

И овие се ептен јаки филмчиња...ок не се јаки, за никаде се, ама се ептен забавни, наменските комедии помалку ме смеат пошто овие за сериозно се снимани :zelen
 
  • Like
Реакции: Struggler

Struggler

Староседелец
19 јануари 2013
1,755
1,002
1,133
http://www.imdb.com/title/tt0368226/
http://www.imdb.com/title/tt0094961/
http://www.imdb.com/title/tt0094917/
http://www.imdb.com/title/tt1640459/

И овие се ептен јаки филмчиња...ок не се јаки, за никаде се, ама се ептен забавни, наменските комедии помалку ме смеат пошто овие за сериозно се снимани :zelen
Последниот че биди изгледан во скоро време. :D
 
  • Like
Реакции: Outrider

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
4,738
5,270
1,183
Disco
Последниот че биди изгледан во скоро време. :D
третиот е најјак, полош филм неам гледано, да се собериме од форумов овде 7-8 души ќе снимиме подобар, ликот пука три куршуми паѓаат пет души, пука еднаш паѓаат двајца наеднаш, си играше дома руски рулет кога му беше досадно, глумата ....не постои, тотален аматеризам :rofl толку е језиво лош шо е појак од комедија, меурот ми попушти првиот пат кога го гледав :zelen
 
  • Like
Реакции: Struggler

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,752
2,574
1,683
Han Wavel
http://www.imdb.com/title/tt0368226/
http://www.imdb.com/title/tt0094961/
http://www.imdb.com/title/tt0094917/
http://www.imdb.com/title/tt1640459/

И овие се ептен јаки филмчиња...ок не се јаки, за никаде се, ама се ептен забавни, наменските комедии помалку ме смеат пошто овие за сериозно се снимани :zelen
:patos Што е со филмовиве.
Има вакви на тв, никаква глума, само тепање и пукање. Имаше еднаш гледав еден со киднапирање авион, абе тоа беше за никаде значи, стјуардесата возеше авион, а тие киднаперите беа ептен глупи.
Еве го филмот.
http://m.imdb.com/title/tt0274321/?ref_=m_nmfmd_act_12

Најинтересни ми се овие филмови, секогаш се смеам.
 

Хоуп*

Proton
Член на администрација
4 април 2013
2,414
4,232
753
  • Like
Реакции: lady_blue

lady_blue

Староседелец
14 февруари 2012
2,400
4,421
1,153
Ау не го знаев ова. Па од 2:12 натаму... :eek:
Не менува ништо кај симпатиите што ги осеќам спрема Бејл, ама ќе се потрудам да заборавам што видов. :D
Зошто бе да менува? Јас бев тотално затрескана во него и неговата црвена марама (inlove) најискрено.
 

Kisserboy

Староседелец
6 март 2012
2,448
3,794
1,153
25
Битола
Love Rosie, преубав романтичен филм :) вреди да се гледа не сум некој што знае убаво да прераскажува па еве трејлер
 
  • Like
Реакции: Saladin