Препораки за филм (општа)

Dr.Octopus

Нов член
23 септември 2017
3
3
3
The Next Three Days (2010)
Одличен трилер, амерички римејк на францускиот Pour Elle.
Russell Crowe во главна улога на сопруг кој решава да си ја извади жената од затвор по секоја цена откако таа е неправедно обвинета за убиство. Топла препорака !
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Ѕвездичка