1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Препораки за игри (помош и совети)

Дискусија во форумот 'Игри' започната од Hip.Hop_MKD, 15 февруари 2012.

 1. Sober_Soul +_+

  Sober_Soul +_+ Полноправен Член

  Зачленет на:
  17 јануари 2013
  Мислења:
  37
  Допаѓања:
  22
  А инаку можам да предложам некоја игра
  интересно игриче
  и ова е интересно игриче
  тие што се по стратегиве
  и ми се омилени:):)
   
 2. Solstice

  Solstice Nujabes

  Зачленет на:
  28 август 2012
  Мислења:
  1,413
  Допаѓања:
  1,536
  Некој да не има квалитетен торент од Darksiders кецот при рука?
   
 3. Sober_Soul +_+

  Sober_Soul +_+ Полноправен Член

  Зачленет на:
  17 јануари 2013
  Мислења:
  37
  Допаѓања:
  22
  ја имав двојката многу беше интересна :) незнам за кецот :(
   
 4. Solstice

  Solstice Nujabes

  Зачленет на:
  28 август 2012
  Мислења:
  1,413
  Допаѓања:
  1,536
  Се снајдов,ги симнувам и 2те :)
   
  На Sober_Soul +_+ му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Snow

  Snow Староседелец

  Зачленет на:
  29 април 2012
  Мислења:
  677
  Допаѓања:
  440
  Играј Magicka уште 1 саат остана :D
   
 6. Snow

  Snow Староседелец

  Зачленет на:
  29 април 2012
  Мислења:
  677
  Допаѓања:
  440
  Незнам дали смеам да ставам тука пиратерија али ако е забрането модератор/админ нека избрише.. http://thepiratebay.se/torrent/5845567/Darksiders-SKIDROW
   
 7. Sober_Soul +_+

  Sober_Soul +_+ Полноправен Член

  Зачленет на:
  17 јануари 2013
  Мислења:
  37
  Допаѓања:
  22
  Е брат јас ја превртив ама ја имам како нон стеам игра и затоа не можам да играм со други...
   
 8. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Ако веќе ставаш линкови, кодирај ги. Имаш горе кај копчето за ставање слика едно копче се вика „Код“. Линкот нема да ти биде директен и ако некој пребарува на гугл нема да го покаже форумов во резултати. Ќе ти изгледа вака:

  Код:
  http://thepiratebay.se/torrent/5845567/Darksiders-SKIDROW
   
 9. Snow

  Snow Староседелец

  Зачленет на:
  29 април 2012
  Мислења:
  677
  Допаѓања:
  440
  Моментално играм Pro Evolution Soccer(PES) 2013
  Код:
  http://thepiratebay.se/torrent/7650260/Pro_Evolution_Soccer_2013_Proper-RELOADED
  FIFA 2013
  Код:
  http://thepiratebay.se/torrent/7704848/FIFA_13_INTERNAL-RELOADED
  И моментално инсталирам UEFA EURO 2012
  Код:
  http://thepiratebay.se/torrent/7247248/UEFA_EURO_2012-SKIDROW
   
 10. Solstice

  Solstice Nujabes

  Зачленет на:
  28 август 2012
  Мислења:
  1,413
  Допаѓања:
  1,536
  Ја планирам DmC 5 да ја изиграм. Сторилајнот е ненормално добар!
   

Сподели: