Препораки за игри (помош и совети)

Sober_Soul +_+

Полноправен Член
17 јануари 2013
37
22
8
26
А инаку можам да предложам некоја игра
интересно игриче
и ова е интересно игриче
тие што се по стратегиве
и
ми се омилени:):)
 

Solstice

Nujabes
28 август 2012
1,413
1,536
1,133
28
Некој да не има квалитетен торент од Darksiders кецот при рука?
 

Snow

Староседелец
29 април 2012
677
440
1,073
Марс

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,391
9,099
1,683
Кушкундалево
Незнам дали смеам да ставам тука пиратерија али ако е забрането модератор/админ нека избрише.. http://thepiratebay.se/torrent/5845567/Darksiders-SKIDROW
Ако веќе ставаш линкови, кодирај ги. Имаш горе кај копчето за ставање слика едно копче се вика „Код“. Линкот нема да ти биде директен и ако некој пребарува на гугл нема да го покаже форумов во резултати. Ќе ти изгледа вака:

Код:
http://thepiratebay.se/torrent/5845567/Darksiders-SKIDROW
 

Snow

Староседелец
29 април 2012
677
440
1,073
Марс
Моментално играм Pro Evolution Soccer(PES) 2013
Код:
http://thepiratebay.se/torrent/7650260/Pro_Evolution_Soccer_2013_Proper-RELOADED
FIFA 2013
Код:
http://thepiratebay.se/torrent/7704848/FIFA_13_INTERNAL-RELOADED
И моментално инсталирам UEFA EURO 2012
Код:
http://thepiratebay.se/torrent/7247248/UEFA_EURO_2012-SKIDROW
 

Solstice

Nujabes
28 август 2012
1,413
1,536
1,133
28
Ја планирам DmC 5 да ја изиграм. Сторилајнот е ненормално добар!