1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Препораки за игри (помош и совети)

Дискусија во форумот 'Игри' започната од Hip.Hop_MKD, 15 февруари 2012.

 1. Змејче

  Змејче Незапирлива

  Зачленет на:
  14 јули 2013
  Мислења:
  1,193
  Допаѓања:
  2,423
  доколку некој ја игра игава да не игра со изгаснато светло....мамето ќе си го добие, мајке ми :rofl

   
 2. Смиланов

  Смиланов Истакнат Член

  Зачленет на:
  7 јануари 2014
  Мислења:
  35
  Допаѓања:
  13
  Дајте некоја ловна игра каде одам по шуми и тепам не jagdsaison 2011 само, мислев дека одам по шуми и тепам а излезе дека чекам да тепам само на едно место.
   
 3. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,263
  Допаѓања:
  9,105
  Некое torrent-че за игричка? Нешо пукање ова-она?
   
 4. acko_fon

  acko_fon Нов член

  Зачленет на:
  4 март 2014
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
 5. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  Кој има psp нека гу игра NFS Мost Wanted 5.1.0
  Глеам нема тема на форум за нит фор спид.Овај верзија е стара ама доста кфалитетна и интересн. А за пиеспи неам појма која верзија е, дадесфа ми гу да се служу некое време, тоес да га плескам како ненормалан кд ми е досадно и кд треа да пројде време за некоју главну дешафку како например вечер. Е ичера плеска 4 саата вози како ненормалан трка се и бега од џандари.Напраи си га афтенце по мој мерак. Топрф ке га прау машина. Еве ск сам у план слушалке на уво ..... ...... и ке тепам некои неколко саата да играм. Зарази се.Иам гу и Кол оф Дјути ама тај е позаебана за играње на направе сс мал екран.
  Пиеспи е добар плејстејшн портабл,мое е неотчипувано, можу дамо оргинал да ги игра, иам само две. Одчипување е 10 евра и четрсто денара за мемориску, такозвано иљаДарче. Ама ск за ск ке рокам NFS : )
   
 6. RichardEliot

  RichardEliot Нов член

  Зачленет на:
  1 јуни 2014
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Трикови и дрифтање со мотор. Погледнете
   
 7. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Hello, it's me again. :biggrin
  Пробувам да инсталирам игрица. Ова го има во симнатиот фолдер:

  14.png

  Пуштов setup и next-next-next принцип и finish. Кликам сега на "инсталираната" игрица и ова ми вели:

  15.png

  Сооооооооооооооооу... што да праам?
   
 8. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Пробај мавни му на setup десен клик и run as Administrator.
   
 9. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Направив така и се remove-на тоа што го "инсталирав".

  Едит: сега повторно кога го правам тоа, ми дава од почеток да си инсталирам.

  16.png
   
 10. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Добро де, сеа инсталирај го така :)
   

Сподели: