Препораки за игри (помош и совети)

Змејче

Незапирлива
14 јули 2013
1,193
2,423
1,123
доколку некој ја игра игава да не игра со изгаснато светло....мамето ќе си го добие, мајке ми :rofl

 

Смиланов

Истакнат Член
7 јануари 2014
35
13
308
30
Дајте некоја ловна игра каде одам по шуми и тепам не jagdsaison 2011 само, мислев дека одам по шуми и тепам а излезе дека чекам да тепам само на едно место.
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,697
13,878
973
Кој има psp нека гу игра NFS Мost Wanted 5.1.0
Глеам нема тема на форум за нит фор спид.Овај верзија е стара ама доста кфалитетна и интересн. А за пиеспи неам појма која верзија е, дадесфа ми гу да се служу некое време, тоес да га плескам како ненормалан кд ми е досадно и кд треа да пројде време за некоју главну дешафку како например вечер. Е ичера плеска 4 саата вози како ненормалан трка се и бега од џандари.Напраи си га афтенце по мој мерак. Топрф ке га прау машина. Еве ск сам у план слушалке на уво ..... ...... и ке тепам некои неколко саата да играм. Зарази се.Иам гу и Кол оф Дјути ама тај е позаебана за играње на направе сс мал екран.
Пиеспи е добар плејстејшн портабл,мое е неотчипувано, можу дамо оргинал да ги игра, иам само две. Одчипување е 10 евра и четрсто денара за мемориску, такозвано иљаДарче. Ама ск за ск ке рокам NFS : )
 

MissChievous

Ingenious
17 февруари 2012
5,084
7,013
1,683
Huntington Beach, California
silence-all-i-want-to-say.tumblr.com
Hello, it's me again. :biggrin
Пробувам да инсталирам игрица. Ова го има во симнатиот фолдер:

14.png

Пуштов setup и next-next-next принцип и finish. Кликам сега на "инсталираната" игрица и ова ми вели:

15.png

Сооооооооооооооооу... што да праам?