Препораки за игри (помош и совети)

mountian

Полноправен Член
30 јануари 2013
57
30
18
Call of Duty Black OPS 2 не можам да добијам звук ако знае некој како да ја опоравам.

И Hitman abs... ми јавува некој си ерор на уклучање.
 

cakar_ulav

Староседелец
20 февруари 2012
1,566
1,926
1,133
некаде во длабочините на темнината
абе луѓе FAR CRY 3 ми бара....CD key...или активејшн код....да не знае некој кај да го најдам ???
пошто а направиле програмер да неможе да а инталира |-(
еден тон работи и ставиле.....свашта абе
ај ако најде некој или ако знае нешто такво...:)
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,391
9,099
1,683
Кушкундалево
абе луѓе FAR CRY 3 ми бара....CD key...или активејшн код....да не знае некој кај да го најдам ???
пошто а направиле програмер да неможе да а инталира |-(
еден тон работи и ставиле.....свашта абе
ај ако најде некој или ако знае нешто такво...:)
Код:
http://www.firstleak.com/1/far-cry-3-keygen-serial/
Провери тука, има keygen. Кај мене се симна и работе.
 

cakar_ulav

Староседелец
20 февруари 2012
1,566
1,926
1,133
некаде во длабочините на темнината

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,391
9,099
1,683
Кушкундалево
пер не го бива вој пач....дај друг некој ако можиш да најдиш....​
да му е**м игрите абе....да правиш еден куп работи за да а игриш глупости у боја праат више |-(:besen
Код:
http://kat.ph/far-cry-3-crack-only-reloaded-t6856530.html
aj пробај овој крак? Reloaded e
 

cakar_ulav

Староседелец
20 февруари 2012
1,566
1,926
1,133
некаде во длабочините на темнината
абе....крак има ми бара ЦД-кеј.....наа ноа Upley.....за да ми е тргне играта сваќаш
тоа е тоа шо викам дека е претерано |-(
иначе она работе си а крева има крак....ема ете таму и заглавив...нејќе...и акаунт напраив и се шо побара е уше тоа ми фали
 

Solstice

Nujabes
28 август 2012
1,413
1,536
1,133
27
децо....
а Darksaiders 3 да не знајте кога ќе испаѓа ???
пошто видов некаде најавена е за оваа година ама нема ни трејлер ни ништо
да не знајте ово оно нешто ???
Нема да испадне годинава,затоа што не сакаат да ја укакаат :)
 
  • Like
Реакции: cakar_ulav