1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Препораки за игри (помош и совети)

Дискусија во форумот 'Игри' започната од Hip.Hop_MKD, 15 февруари 2012.

 1. mountian

  mountian Полноправен Член

  Зачленет на:
  30 јануари 2013
  Мислења:
  57
  Допаѓања:
  30
  Call of Duty Black OPS 2 не можам да добијам звук ако знае некој како да ја опоравам.

  И Hitman abs... ми јавува некој си ерор на уклучање.
   
 2. cakar_ulav

  cakar_ulav Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  1,566
  Допаѓања:
  1,926
  абе луѓе FAR CRY 3 ми бара....CD key...или активејшн код....да не знае некој кај да го најдам ???
  пошто а направиле програмер да неможе да а инталира |-(
  еден тон работи и ставиле.....свашта абе
  ај ако најде некој или ако знае нешто такво...:)
   
 3. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Код:
  http://www.firstleak.com/1/far-cry-3-keygen-serial/
  Провери тука, има keygen. Кај мене се симна и работе.
   
 4. cakar_ulav

  cakar_ulav Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  1,566
  Допаѓања:
  1,926
  небива :facepalm2
  да му го....у тоа игрите чоек неможе да го напрае абе.....
   
 5. cakar_ulav

  cakar_ulav Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  1,566
  Допаѓања:
  1,926
  пер не го бива вој пач....дај друг некој ако можиш да најдиш....
  да му е**м игрите абе....да правиш еден куп работи за да а игриш глупости у боја праат више |-(:besen
   
 6. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Код:
  http://kat.ph/far-cry-3-crack-only-reloaded-t6856530.html
  aj пробај овој крак? Reloaded e
   
 7. cakar_ulav

  cakar_ulav Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  1,566
  Допаѓања:
  1,926
  абе....крак има ми бара ЦД-кеј.....наа ноа Upley.....за да ми е тргне играта сваќаш
  тоа е тоа шо викам дека е претерано |-(
  иначе она работе си а крева има крак....ема ете таму и заглавив...нејќе...и акаунт напраив и се шо побара е уше тоа ми фали
   
 8. cakar_ulav

  cakar_ulav Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  1,566
  Допаѓања:
  1,926
  би сакал да а пробам :)
   
 9. cakar_ulav

  cakar_ulav Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  1,566
  Допаѓања:
  1,926
  децо....
  а Darksaiders 3 да не знајте кога ќе испаѓа ???
  пошто видов некаде најавена е за оваа година ама нема ни трејлер ни ништо
  да не знајте ово оно нешто ???
   
 10. Solstice

  Solstice Nujabes

  Зачленет на:
  28 август 2012
  Мислења:
  1,413
  Допаѓања:
  1,536
  Нема да испадне годинава,затоа што не сакаат да ја укакаат :)
   
  На cakar_ulav му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: