1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Препораки за игри (помош и совети)

Дискусија во форумот 'Игри' започната од Hip.Hop_MKD, 15 февруари 2012.

 1. Nighty

  Nighty Староседелец

  Зачленет на:
  24 февруари 2012
  Мислења:
  727
  Допаѓања:
  1,181
  Ех, која интересна и исклучително тешка стратегија!
  Ја имаше таа несреќа да се појави непосредно пред Warcraft III, инаку ќе беше далеку попопуларна. Има неколку иновативни елементи, а и солидна експанзија (Winter of the Wolf).

  Bitch, please, оваа ја гази! :D
  [​IMG]
   
  На МиГ 21, cakar_ulav и Succubus им се допаѓа ова.
 2. Succubus

  Succubus Истакнат Член

  Зачленет на:
  28 февруари 2012
  Мислења:
  562
  Допаѓања:
  835
  О да! Како можев да забравам! (facepalm)
   
  На cakar_ulav му/ѝ се допаѓа ова.
 3. cakar_ulav

  cakar_ulav Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  1,566
  Допаѓања:
  1,926
  добро како е можно на асасен крид 2
  ни еден ЦД клуч да не работе и кој к*р ми дава да се регистрирам на страна шо не ми дозволува да најдам цд-клуч
  значи нека си е*е матер ама ми скурчи да а праам
  дај некој нека каже шо да праам оти че му е**м матер |-(
  глупаци даа
  игра праат ти а дават ти да си а напраиш |-(
   
 4. МиГ 21

  МиГ 21 Староседелец

  Зачленет на:
  12 ноември 2012
  Мислења:
  1,252
  Допаѓања:
  2,458
  Да погледнам деновиве кај мене, мене ми ја снимија ама можам да видам кај него е инсталационото
   
  На cakar_ulav му/ѝ се допаѓа ова.
 5. cakar_ulav

  cakar_ulav Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  1,566
  Допаѓања:
  1,926
  ај утре ке стаам скрин шот да видите за што се работи
  пошто сеа ке легнуам ми се спие :)
   
 6. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  Кажите некоју добру игру за телефон да си симну од ЕА gift , да га рокам Wi fi на работу
  Некоја интересна, такфа убава : )
   
  На Marinna му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Snow

  Snow Староседелец

  Зачленет на:
  29 април 2012
  Мислења:
  677
  Допаѓања:
  440
  Ако имаш андроид скидај Hill Climb Racing
   
 8. cakar_ulav

  cakar_ulav Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  1,566
  Допаѓања:
  1,926
  една стара игра ама ногу добра
  хорор....slb_bobo а знае убаво :p:zelen

  [​IMG]
  еве и трејлер...
   
  На slb_bobo му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Sober_Soul +_+

  Sober_Soul +_+ Полноправен Член

  Зачленет на:
  17 јануари 2013
  Мислења:
  37
  Допаѓања:
  22
  Need For Speed Most Wanted ;)
   
 10. Sober_Soul +_+

  Sober_Soul +_+ Полноправен Член

  Зачленет на:
  17 јануари 2013
  Мислења:
  37
  Допаѓања:
  22
  Кажете бе некоја игра како Magicka....:)
   

Сподели: