Препораки за игри (помош и совети)

Nighty

Староседелец
24 февруари 2012
727
1,181
1,103
Ех, која интересна и исклучително тешка стратегија!
Ја имаше таа несреќа да се појави непосредно пред Warcraft III, инаку ќе беше далеку попопуларна. Има неколку иновативни елементи, а и солидна експанзија (Winter of the Wolf).

може да е добра стратегии не играм повише сум на акција ТПС и ФПС :)
а и оваа е добра стратегија
Bitch, please, оваа ја гази! :D
 

cakar_ulav

Староседелец
20 февруари 2012
1,566
1,926
1,133
некаде во длабочините на темнината
добро како е можно на асасен крид 2
ни еден ЦД клуч да не работе и кој к*р ми дава да се регистрирам на страна шо не ми дозволува да најдам цд-клуч
значи нека си е*е матер ама ми скурчи да а праам
дај некој нека каже шо да праам оти че му е**м матер |-(
глупаци даа
игра праат ти а дават ти да си а напраиш |-(
 

МиГ 21

Староседелец
12 ноември 2012
1,252
2,458
1,133
Прилеп
Да погледнам деновиве кај мене, мене ми ја снимија ама можам да видам кај него е инсталационото
добро како е можно на асасен крид 2
ни еден ЦД клуч да не работе и кој к*р ми дава да се регистрирам на страна шо не ми дозволува да најдам цд-клуч
значи нека си е*е матер ама ми скурчи да а праам
дај некој нека каже шо да праам оти че му е**м матер |-(
глупаци даа
игра праат ти а дават ти да си а напраиш |-(
 
  • Like
Реакции: cakar_ulav

cakar_ulav

Староседелец
20 февруари 2012
1,566
1,926
1,133
некаде во длабочините на темнината
Да погледнам деновиве кај мене, мене ми ја снимија ама можам да видам кај него е инсталационото
ај утре ке стаам скрин шот да видите за што се работи
пошто сеа ке легнуам ми се спие :)
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,697
13,878
973
Кажите некоју добру игру за телефон да си симну од ЕА gift , да га рокам Wi fi на работу
Некоја интересна, такфа убава : )
 
  • Like
Реакции: Marinna