1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Sober_Soul +_+
Последна активност:
30 октомври 2013 во 20:39
Зачленет на:
17 јануари 2013
Мислења:
37
Допаѓања:
22
Поени од трофеи:
8

Ги следи 2

Следачи 2

Пол:
Машки
Роденден:
24 ноември 1993 (Возраст: 26)

Сподели:

Sober_Soul +_+

Полноправен Член, Машки, 26

Whatever you do, good or bad, people will always have something negative to say! 17 јануари 2013

Sober_Soul +_+ последен пат беше виден/а како:
30 октомври 2013