Препораки за игри (помош и совети)

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Најверојатно немаш Full Administrator пермисии. Не знам колку си спремна да чепкаш со регистри и да пробуваш, ама има начин да се среди.
 

cakar_ulav

Староседелец
20 февруари 2012
1,567
1,927
1,133
некаде во длабочините на темнината
пошто слаба посветеност има темава па еве да препорачам неколку страшно добри игри и некои шо ќе испаднат оваа година...
долго очекувана е играва а има и добра најава...па вреди да се проба
постара е играва али според мене сеуште е меѓу најдобрите за графика и добра акција
бетмен како бетмен...акција добра графика...и уше нешто конечно може да се вози колата...
ако уживате во убавините на лондон тогаш играва е предизвик...како сите асасенс...така и оваа со добра графика со добра акција со добра сторија....
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Headache

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,801
810
1,133
Skopje
Сакам да прашам дали може да се стават модови за Generals zero hour што би биле соодветни за тој компјуер или лаптоп,јас што ги најдов некој бараат графичка по јака така да некој совет и како да се најдат?? фала