1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Препораки за игри (помош и совети)

Дискусија во форумот 'Игри' започната од Hip.Hop_MKD, 15 февруари 2012.

 1. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Тамам си е, инсталирај го од ново така ко што ти кажав. Би требало да е во ред.
   
 2. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Пробав, за жал истото ми го вика.
   
 3. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Најверојатно немаш Full Administrator пермисии. Не знам колку си спремна да чепкаш со регистри и да пробуваш, ама има начин да се среди.
   
 4. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Фала за помошта, ќе оставам сега за сега.
   
 5. cakar_ulav

  cakar_ulav Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  1,566
  Допаѓања:
  1,926
  пошто слаба посветеност има темава па еве да препорачам неколку страшно добри игри и некои шо ќе испаднат оваа година...
  долго очекувана е играва а има и добра најава...па вреди да се проба

  постара е играва али според мене сеуште е меѓу најдобрите за графика и добра акција

  бетмен како бетмен...акција добра графика...и уше нешто конечно може да се вози колата...

  ако уживате во убавините на лондон тогаш играва е предизвик...како сите асасенс...така и оваа со добра графика со добра акција со добра сторија....
   
  На Headache му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,737
  Допаѓања:
  767
  Сакам да прашам дали може да се стават модови за Generals zero hour што би биле соодветни за тој компјуер или лаптоп,јас што ги најдов некој бараат графичка по јака така да некој совет и како да се најдат?? фала
   

Сподели: