1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Препораки за игри (помош и совети)

Дискусија во форумот 'Игри' започната од Hip.Hop_MKD, 15 февруари 2012.

 1. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  Епа луѓе, овде барајте помош или очекувајте препораки. :))
   
  На Sweetgirl1605 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Davidovic

  Davidovic Активен Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  166
  Допаѓања:
  62
  За играта Crash of the Titans неможам да го поминам левелот со големото чудовиште мислам дека беше 13 левел
  (играта е за плејстејшан 2)
   
 3. cakar_ulav

  cakar_ulav Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  1,566
  Допаѓања:
  1,926
  ви препорачувам да ја пробате Mafia 2
  играта е за ПЦ...и не е лоша да се проба кој сака да биде мафиоза :D
   
  На turop му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Ice_Man

  Ice_Man Староседелец

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  440
  Допаѓања:
  236
  има некој што ја поминал Батлфилд 3 ?
   
 5. Maks

  Maks Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,363
  Допаѓања:
  1,863
  Препорака да ми дадете или линк од некоја игра со тепање за на компјутер (освен текен, стрит фајтер и мортал комбат) Некоја друга ако знаете. :) Си купив џојстици па да имаме занимација со другарите освен PES и тепачка малку да направиме:D
   
 6. Jackal

  Jackal Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  2,031
  Допаѓања:
  2,642
  не ми се пушта cod mw3 :S ја инсталирав
  и сега ко ќе пробам да ја пуштам
  ми вика
  couldn't load image xp
  ај помагајте итно е ...
   
  На Deviously Devilish му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Ice_Man

  Ice_Man Староседелец

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  440
  Допаѓања:
  236
   
  На Deviously Devilish му/ѝ се допаѓа ова.
 8. КрисТина К.

  КрисТина К. Истакнат Член

  Зачленет на:
  2 март 2012
  Мислења:
  527
  Допаѓања:
  1,654
  Neighbours from hell. Закон ми е играва :D

  Neighbours from hell.jpg
   
  На turop, Solstice, Deviously Devilish и уште 4 други им се допаѓа ова.
 9. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  Предлог некоја стратегија како Rise of Nations? :) tnx
   
  На Deviously Devilish му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Ice_Man

  Ice_Man Староседелец

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  440
  Допаѓања:
  236
  age of empires 2-експанзија
   
  На Deviously Devilish и Hip.Hop_MKD им се допаѓа ова.

Сподели: