Препораки за игри (помош и совети)

cakar_ulav

Староседелец
20 февруари 2012
1,567
1,927
1,133
некаде во длабочините на темнината
Ја да ти кажем случајно ја најдов на десктоп , брат ми ја спуштил... за 1 не знам, ама двојкава е така интересна. И си летав си летав...го пуштив мозоков на пасење хахах јако:)
само знам дека на 7-мица и виста ја вака
на ХП не ја фака....така а направиле и ради неа сакам да ставам 7-мица :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Oleri

Mystique

Староседелец
18 јуни 2012
753
1,413
1,103
само знам дека на 7-мица и виста ја вака
на ХП не ја фака....така а направиле и ради неа сакам да ставам 7-мица :D

Епа и да си стаеш 7мица (виста не). Не само за играта , за све е подобро:) А освен што лета лол ....што цел има играва? Има некој мисије чуда?
 

cakar_ulav

Староседелец
20 февруари 2012
1,567
1,927
1,133
некаде во длабочините на темнината
Епа и да си стаеш 7мица (виста не). Не само за играта , за све е подобро:) А освен што лета лол ....што цел има играва? Има некој мисије чуда?
па мислам дека има цел играта....се наоѓаш на огромен остров и незнам дали има многу мисии ама би требало да има :)
мое мислење
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Oleri

Hkakashi

Староседелец
13 јуни 2012
1,543
1,697
1,133
26
Куманово
Имаа мисии или само возиш?

Па незнам што тачно подразбираш под мисие, али има тамо разни ртке турнири, па сс трке изгледа се освојуесва градови такој нешто беше, не сам гу играја одамна, али у свак случај добра и интересна игра.
 

cakar_ulav

Староседелец
20 февруари 2012
1,567
1,927
1,133
некаде во длабочините на темнината
авта: Dirt 3 и Need for speed: Hot pursuit 2
за 2-те игри ти треба машина пошто барат графика и добар процесор
како и да е доста добри игри се
акција нови игри тешко сите се некако со иста сторија и сето тоа.....ипак има исклучоци
хитмен 2012 ( незнам дали е испадната ) ке биде добра
и даркаидерс испадната е....е ногу јака игра :)