Препораки за игри (помош и совети)

cakar_ulav

Староседелец
20 февруари 2012
1,567
1,927
1,133
некаде во длабочините на темнината
Darksaiders
Darksiders_Cover.jpg

ногу моќна играама без рачка нема да можете да ја играта...башка бара и доста добра машина
ама играта стварно треба да се проба :)
 

Hkakashi

Староседелец
13 јуни 2012
1,543
1,697
1,133
26
Куманово
Друже еве ти еден куп добри игри:
CoD MW 2
CoD MW 3
CoD Black Ops
Crysis (1,2,3)
Mafia 2
Assassin Creed Brotherhood
Need for speed hot pursuit 2
Battlefield Bad Company 2
Dirt 3
Bullet Storm
Homefront
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Deviously Devilish

Mystique

Староседелец
18 јуни 2012
753
1,413
1,103
Кој сака да си лета му ја препорачуем играта "Just Cause 2" Нешо ко GTA ми доаѓа...а може и не:):):)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: turop and cakar_ulav

cakar_ulav

Староседелец
20 февруари 2012
1,567
1,927
1,133
некаде во длабочините на темнината
Кој сака да си лета му ја препорачуем играта "Just Cause 2" Нешо ко GTA ми доаѓа...а може и не:):):)
ногу по друг смисол има од ГТА
1-цот е нешто како револуција кревање....а 2-ката ја неам играно али тоа шо го иам гледано и слушано
има сличности во гемплејот ама нема иста прикаска:)
за мене е ногу подобра од ГТА :)
 

Mystique

Староседелец
18 јуни 2012
753
1,413
1,103
ногу по друг смисол има од ГТА
1-цот е нешто како револуција кревање....а 2-ката ја неам играно али тоа шо го иам гледано и слушано
има сличности во гемплејот ама нема иста прикаска:)
за мене е ногу подобра од ГТА :)

Ја да ти кажем случајно ја најдов на десктоп , брат ми ја спуштил... за 1 не знам, ама двојкава е така интересна. И си летав си летав...го пуштив мозоков на пасење хахах јако:)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: cakar_ulav