Nighty
Реакции
1,181

Зачленет на

Пораки на профилот Теми и мислења За мене

 • Некој се вратил на форумов. Поздрав до тебе :)
  • Ми се допаѓа
  Реакции: Nighty
  Nighty
  Nighty
  Oнака, симболично. :D
  Не ко порано, тоа посекако...
  Но ете, да. :)
  Позз и до тебе, ти се дешаваат работи во животот, а? :D
  Selma
  Selma
  Ехее, секогаш има нешто. :D
  И јас како тебе сум на форумов.
  И друже како си задоволен од Атман? Јас мислам дека добра инвестиција направија Металурзи што го зедоа.
  Останува да видиме како ќе се снајде во таа средина. :)
  • Ми се допаѓа
  Реакции: Nighty
  Nighty
  Nighty
  Презадоволен, особено после неколкуте изненадувања со чистката. Не знам уште што да мислам после она што го кажа Борко и некои медиуми, дека Металург пред натпреварот со Португалија известувал играчи за нивните откази.
  Некако од една страна нема логика по ниедна основа.
  А од друга страна во земјава ништо не би ме зачудило.
  Само поразот од Вардар Про уште ме боли. Од готово направивме вересија... :/
  The Tramp
  The Tramp
  Поразот и мене ме изненади, а и изнервира, ама тоа е што е. Наредната сезона титулата е наша. Џабе ќе им биде на Вардарци и цела руска репрезентација да ја земат. :)
  Od koga stavi,,elegancija vo dvizenje,,prestana da se dvizis,dodusa tamu kaj sto se gleda...pozraven bidi :)
  Nighty
  Nighty
  А? :D
  melpomena
  melpomena
  Kostumot na avatar :) aha
  Nighty
  Nighty
  Аха. :D
  Поздравчичиии!!! ^.^
  Ти личиш на Тед, а ја сум како него во заљубувањето. :D Оh god.
  • Ми се допаѓа
  Реакции: Nighty
  Selma
  Selma
  појма немам што сум сакала со тоа да кажам, види колку е сатра објавата. Од тогаш сум доста сменета :D
  Nighty
  Nighty
  Промени ли се промени
  Маки на Сара големи. xD
  Selma
  Selma
  хаха баш :D
  buenas noches amigo.....kaj si koga te nema >)))))))
  Nighty
  Nighty
  Се спремам за ново толкување лејди! :D
  Денес сум во Влада, а утре во Министерство за здравство.
  А, а, А? :p
  K
  Kitty
  eheeeeee ministre breee :))))))))
  Диши длабоко - Игор Џамбазов :) Ислушај си ја и ќе се опуштиш :D
  • Ми се допаѓа
  Реакции: Nighty
  Nighty
  Nighty
  Фала, фала... ФАЛА! ^.^
  ZmajChe
  ZmajChe
  молам, молам, МОЛАМ ;) само уживај, мисли си дека е тој ден како и сите други, а за краватата.. јбг :Р секако некогаш ќе ја ставеше, ако не сега, како зет хахах :D се шегувам ;)
  Nighty
 • Вчитување…
 • Вчитување…