1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Nighty
Зачленет на:
24 февруари 2012
Мислења:
727
Допаѓања:
1,181
Поени од трофеи:
1,103

Сподели:

Nighty

Староседелец

At night, you would often find me chasing the stars. 22 февруари 2014

  1. Selma
   Selma
   Некој се вратил на форумов. Поздрав до тебе :)
   1. На Nighty му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Nighty
    Nighty
    Oнака, симболично. :D
    Не ко порано, тоа посекако...
    Но ете, да. :)
    Позз и до тебе, ти се дешаваат работи во животот, а? :D
    29 септември 2014
   3. Selma
    Selma
    Ехее, секогаш има нешто. :D
    И јас како тебе сум на форумов.
    29 септември 2014
  2. Saladin
  3. Nighty
   Nighty
   At night, you would often find me chasing the stars.
  4. The Tramp
   The Tramp
   И друже како си задоволен од Атман? Јас мислам дека добра инвестиција направија Металурзи што го зедоа.
   Останува да видиме како ќе се снајде во таа средина. :)
   1. На Nighty му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Nighty
    Nighty
    Презадоволен, особено после неколкуте изненадувања со чистката. Не знам уште што да мислам после она што го кажа Борко и некои медиуми, дека Металург пред натпреварот со Португалија известувал играчи за нивните откази.
    Некако од една страна нема логика по ниедна основа.
    А од друга страна во земјава ништо не би ме зачудило.
    Само поразот од Вардар Про уште ме боли. Од готово направивме вересија... :/
    27 јуни 2013
   3. The Tramp
    The Tramp
    Поразот и мене ме изненади, а и изнервира, ама тоа е што е. Наредната сезона титулата е наша. Џабе ќе им биде на Вардарци и цела руска репрезентација да ја земат. :)
    27 јуни 2013
  5. melpomena
   melpomena
   Od koga stavi,,elegancija vo dvizenje,,prestana da se dvizis,dodusa tamu kaj sto se gleda...pozraven bidi :)
   1. Nighty
    Nighty
    А? :D
    11 април 2013
   2. melpomena
    melpomena
    Kostumot na avatar :) aha
    11 април 2013
   3. Nighty
    Nighty
    Аха. :D
    Поздравчичиии!!! ^.^
    11 април 2013
  6. Saladin
   Saladin
   Пер, ај враќај се, може?
   1. На alba му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Прикажи претходни коментари...
   3. alba
    alba
    не е фер, не ми се јавувам кога ке имам мин на вип :D
    7 април 2013
   4. Nighty
    Nighty
    Ете, ве прочитав сега. :)
    9 април 2013
   5. alba
    alba
    еј се врати :D :D :D
    9 април 2013
  7. Selma
   Selma
   Ти личиш на Тед, а ја сум како него во заљубувањето. :D Оh god.
   1. На Nighty му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Прикажи претходни коментари...
   3. Selma
    Selma
    појма немам што сум сакала со тоа да кажам, види колку е сатра објавата. Од тогаш сум доста сменета :D
    23 февруари 2014
   4. Nighty
    Nighty
    Промени ли се промени
    Маки на Сара големи. xD
    24 февруари 2014
   5. Selma
    Selma
    хаха баш :D
    25 февруари 2014
  8. Kitty
   Kitty
   buenas noches amigo.....kaj si koga te nema >)))))))
   1. Nighty
    Nighty
    Се спремам за ново толкување лејди! :D
    Денес сум во Влада, а утре во Министерство за здравство.
    А, а, А? :P
    30 јануари 2013
   2. Kitty
    Kitty
    eheeeeee ministre breee :))))))))
    30 јануари 2013
  9. Kitty
   Kitty
   Gospodine najmiiiiiiiii.............
   1. Прикажи претходни коментари...
   2. Nighty
    Nighty
    Прочитај во СДК душо, еве сега излегувам...
    Голем ден ми е денес. ^.^
    23 јануари 2013
   3. Kitty
    Kitty
    леле ај да видам :))))
    23 јануари 2013
   4. Kitty
    Kitty
    ajde pucaj..kazuvaj kako pomina
    23 јануари 2013
  10. ZmajChe
   ZmajChe
   Диши длабоко - Игор Џамбазов :) Ислушај си ја и ќе се опуштиш :D
   1. На Nighty му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Nighty
    Nighty
    Фала, фала... ФАЛА! ^.^
    22 јануари 2013
   3. ZmajChe
    ZmajChe
    молам, молам, МОЛАМ ;) само уживај, мисли си дека е тој ден како и сите други, а за краватата.. јбг :Р секако некогаш ќе ја ставеше, ако не сега, како зет хахах :D се шегувам ;)
    22 јануари 2013
   4. Nighty
    Nighty
    :D
    22 јануари 2013
 • Вчитување...