1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
acko_fon
Последна активност:
4 март 2014 во 22:22
Зачленет на:
4 март 2014
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
1
Пол:
Машки
Роденден:
10 октомври 1986 (Возраст: 32)

Сподели:

acko_fon

Нов член, Машки, 32

acko_fon последен пат беше виден/а како:
4 март 2014