1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Смиланов
Последна активност:
29 јули 2016 во 07:46
Зачленет на:
7 јануари 2014
Мислења:
35
Допаѓања:
13
Поени од трофеи:
308
Пол:
Машки
Роденден:
19 октомври 1989 (Возраст: 30)

Сподели:

Смиланов

Истакнат Член, Машки, 30

Смиланов последен пат беше виден/а како:
29 јули 2016