1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Онлајн шопинг

Дискусија во форумот 'Мода и облека' започната од LadyInPink, 15 февруари 2012.

 1. Trouble

  Trouble Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,516
  Допаѓања:
  2,621
  3 месеци си купував онлајн се, поефтино е и иа доста избор а башка и лесно е, не се шлаеш по продавници, па пробуваш, па се мислиш.... Ама тоа беше тие 3 месеци додека бев во Америка, сега тука јок, ризик ми е некако многу :eekops:
   
 2. Ivance

  Ivance Нов член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  5
 3. Македонец

  Македонец Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  313
  Допаѓања:
  439
 4. Sugar

  Sugar Истакнат Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  501
  Допаѓања:
  1,110
  На JaMi му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Lovely*-*

  Lovely*-* Староседелец

  Зачленет на:
  27 мај 2012
  Мислења:
  230
  Допаѓања:
  164
  Еве овде е онлине http://www.ebay.com/ мислам и бесплатна достава до негде....:mstickle
   
  На JaMi му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Hkakashi

  Hkakashi Староседелец

  Зачленет на:
  13 јуни 2012
  Мислења:
  1,543
  Допаѓања:
  1,697
  Во македонија мислам дека нема такви сајтови, а од тие амазон и е-беј неможеме ние да купуваме бидејќи се само за америка. Амазон носи и во авганистан и така си купувам, татко ми порача и после ми донесе, си имам патики, саат планирам и облека да си купувам така, има многу убава облека што тука ја нема, а за ефтина цена.
   
 7. emzzy

  emzzy Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  1,374
  Допаѓања:
  1,871
  Епа баш и за Маакедонија има. Еден другар секоја недела си нарачува облека
   
  На Iskra*-* му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Hkakashi

  Hkakashi Староседелец

  Зачленет на:
  13 јуни 2012
  Мислења:
  1,543
  Допаѓања:
  1,697
  Амазон за Македонија ?
   
 9. Mila Kunis

  Mila Kunis Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,279
  Допаѓања:
  3,528
 10. emzzy

  emzzy Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  1,374
  Допаѓања:
  1,871
  Да, токму така
   

Сподели: