1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Ivance
Последна активност:
15 април 2012 во 22:44
Зачленет на:
17 февруари 2012
Мислења:
12
Допаѓања:
5
Поени од трофеи:
3

Ги следи 1

Пол:
Женски
Роденден:
14 октомври 1994 (Возраст: 25)

Сподели:

Ivance

Нов член, Женски, 25

Ivance последен пат беше виден/а како:
15 април 2012