Онлајн шопинг

Hkakashi

Староседелец
13 јуни 2012
1,543
1,697
1,133
26
Куманово
Прв пат слушам, ај прашај го како успејал да нарача и да му стигне во Македонија, бидејќи сега пробав да нарачам нешто и велеше дека неможе да ја донесе тука.
 

emzzy

Староседелец
25 февруари 2012
1,376
1,875
1,123
Прв пат слушам, ај прашај го како успејал да нарача и да му стигне во Македонија, бидејќи сега пробав да нарачам нешто и велеше дека неможе да ја донесе тука.
А ти што пробуваш да нарачаш, трактор?
Тој облека, бела техника, мобилни, цд-ња, книги, некои додатоци-тоа нарачува.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati and Lovely*-*

Wild.One

Истакнат Член
17 јуни 2012
197
147
343
Wonderland
Занас жените има многу добра страничка и доставата е бесплатна и ако си начекаш попусти можеш да си купиш фустанчиња и разни ствари за само една фунта :)
www.asos.com
Have a nice shopping... :D
 

Hkakashi

Староседелец
13 јуни 2012
1,543
1,697
1,133
26
Куманово
А ти што пробуваш да нарачаш, трактор?
Тој облека, бела техника, мобилни, цд-ња, книги, некои додатоци-тоа нарачува.
s

Јас пробав да нарачам Doublju дукс,(
We're sorry. This item can't be shipped to your selected destination. You may either change the shipping address or delete the item from your order.
) Но се пак баш ме заинтересира и ке се распрашам да видам што како е, знам дека немаше за во Македонија бидејќи немавме pay-pal изгледа. Сепак благодерам
 

emzzy

Староседелец
25 февруари 2012
1,376
1,875
1,123
s

Јас пробав да нарачам Doublju дукс,(
We're sorry. This item can't be shipped to your selected destination. You may either change the shipping address or delete the item from your order.
) Но се пак баш ме заинтересира и ке се распрашам да видам што како е, знам дека немаше за во Македонија бидејќи немавме pay-pal изгледа. Сепак благодерам
Добро, сите производи не се достапни за Македонија...ама ретко се наоѓа нешто што не е достапно, повеќето ги има и за тука.
 

Hkakashi

Староседелец
13 јуни 2012
1,543
1,697
1,133
26
Куманово
Добро, сите производи не се достапни за Македонија...ама ретко се наоѓа нешто што не е достапно, повеќето ги има и за тука.

Ок фала многу emzzy, ке најдам нешто, сепак благодарам за информацијата дека можело да се нарачува и во Македонија.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: emzzy

Hkakashi

Староседелец
13 јуни 2012
1,543
1,697
1,133
26
Куманово
Да прашам само дали знаете некој македонски сајт за онлајн шопинг но за мажи. Овие што ги постиравте тука се сите за женски.
 

LadyInPink

Истакнат Член
14 февруари 2012
1,236
1,749
113
Малку таму, малку овде...
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati

Kiril

Активен Член
24 јуни 2012
181
127
43
35
Струмица
Се купува и преку http://www.ebay.com/ ке си ги барате производите кои сакате да си купите да се со free shipping и едноставно што ви е потребно е валидна виза електорон-најубаво дебитна картичка и доставата ви ја вршат од 7 до 20-30 дена зависи од големината и вредноста на производот.