Омилен цртан од детството

S.B.

Активен Член
3 декември 2012
73
144
33
34
Прилеп
Барум Барум
дефинитивно врв хахахх:rofl:rofl
Од цртани страна како дете сите ги гледав сите се убај, че ги извојам само Драгонбол и Самурајот џек за нив ко че си играв на улица дома си одев прд да почнат.:igra
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Lena

violetmoon

Модератор
Член на администрација
11 декември 2012
2,662
5,747
1,153
уште...

и има уште многу други и ден денес си ги гледам,абе дете у душа...:giggle
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Lena

Sofija...

Истакнат Член
23 ноември 2012
256
358
363
28
Д Декстр Лабаратори
Драгонбол
Кучето бабата и дедото ( Д Кариџ)
Пепелашка и
Штрумфови
(star)
 

Lollypop

Истакнат Член
26 декември 2012
251
197
143
Покемон,драногбол,спонџбоб,штрумфовите ии сите на картун нетворк...
Иии да се уште гледам том и џери кога ќе ги начекам :D