1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Омилен цртан од детството

Дискусија во форумот 'ТВ' започната од Hip.Hop_MKD, 22 февруари 2012.

 1. ^^^ivana^^^

  ^^^ivana^^^ Полноправен Член

  Зачленет на:
  12 декември 2012
  Мислења:
  45
  Допаѓања:
  30
 2. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
 3. sweetgirl

  sweetgirl Истакнат Член

  Зачленет на:
  11 март 2012
  Мислења:
  148
  Допаѓања:
  124
  Том и Џери и мечето Ушко дефинитивно.
   
  На Lena му/ѝ се допаѓа ова.
 4. S.B.

  S.B. Активен Член

  Зачленет на:
  3 декември 2012
  Мислења:
  73
  Допаѓања:
  144
  Барум Барум дефинитивно врв хахахх:rofl:rofl
  Од цртани страна како дете сите ги гледав сите се убај, че ги извојам само Драгонбол и Самурајот џек за нив ко че си играв на улица дома си одев прд да почнат.:igra
   
  На Lena му/ѝ се допаѓа ова.
 5. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,620
  Допаѓања:
  5,695   
  На Lena му/ѝ се допаѓа ова.
 6. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,620
  Допаѓања:
  5,695
  уште...

  и има уште многу други и ден денес си ги гледам,абе дете у душа...:giggle
   
  На Lena му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Badgirl

  Badgirl Староседелец

  Зачленет на:
  4 јануари 2013
  Мислења:
  1,477
  Допаѓања:
  3,259
  Том и Џери и секако Покемон :)
   
  На Давор му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Аркантос

  Аркантос Romanticist

  Зачленет на:
  23 август 2012
  Мислења:
  2,353
  Допаѓања:
  3,846


  Ги даваа секое утро на МТВ во 9 часот.
   
 9. Sofija...

  Sofija... Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 ноември 2012
  Мислења:
  256
  Допаѓања:
  358
  Д Декстр Лабаратори
  Драгонбол
  Кучето бабата и дедото ( Д Кариџ)
  Пепелашка и
  Штрумфови
  (star)
   
 10. Lollypop

  Lollypop Истакнат Член

  Зачленет на:
  26 декември 2012
  Мислења:
  251
  Допаѓања:
  197
  Покемон,драногбол,спонџбоб,штрумфовите ии сите на картун нетворк...
  Иии да се уште гледам том и џери кога ќе ги начекам :D
   

Сподели: