1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
S.B.
Последна активност:
16 јануари 2014 во 23:44
Зачленет на:
3 декември 2012
Мислења:
73
Допаѓања:
144
Поени од трофеи:
33
Пол:
Машки
Роденден:
15 јули 1989 (Возраст: 30)
Локација:
Прилеп
Професија:
будалње на постари лица

Сподели:

S.B.

Активен Член, Машки, 30, од Прилеп

„Проблемот со светот е дека глупавите се целосно уверени, а интелегентните полни со сомнеж.“ 19 февруари 2013

S.B. последен пат беше виден/а како:
16 јануари 2014