1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

На кои концерти би сакале да одите?

Дискусија во форумот 'Излегување и ноќен живот' започната од Selma, 15 април 2012.

 1. DeepBlue

  DeepBlue Полноправен Член

  Зачленет на:
  10 октомври 2013
  Мислења:
  50
  Допаѓања:
  59
  значи,да можам ќе си кснам од дебелиов што не отидов на концертот на Depeche Mode у Белград... следниот (ако го има некогаш пак толку блиску) не го испуштам па што сака нека биде
   
  На Female му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,993
  Допаѓања:
  9,620
  Гласот на пејачот, некако сеуште не сум го доварил. Ги влече многу гласовите и као низ нос да ги пее. Музиката е добра, вокалот на моменти ме спречува да ја дослушам песната до крај.
   
 3. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Баш тоа не е пеење низ нос. Стварно не знам колку си ги слушал ама имам впечаток дека не си ги слушал доволно. Можеби и грешам ама таков впечаток имам.
   
 4. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,993
  Допаѓања:
  9,620
  Ги слушав... Уште треба време. Коа ќе видам така, и колдплеј почнав на сличен начин да (не) ги слушам. Па еве денес ми се на самиот врв од групи оформени по 2000та. (јес да се напраени 98ма).
   
 5. Lillian

  Lillian Истакнат Член

  Зачленет на:
  7 април 2013
  Мислења:
  198
  Допаѓања:
  263
  На Џамбазот в'петок.
   
 6. Coelho

  Coelho Староседелец

  Зачленет на:
  2 април 2012
  Мислења:
  286
  Допаѓања:
  493
   
  На JaMi и Luckky им се допаѓа ова.
 7. Kitty

  Kitty Староседелец

  Зачленет на:
  26 март 2012
  Мислења:
  2,673
  Допаѓања:
  6,921
  Сакам на White sensation е таму сигурно ќе бидат собрани сите мои омилени на едно место...
   
  На Змејче му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Female

  Female Староседелец

  Зачленет на:
  18 јануари 2013
  Мислења:
  125
  Допаѓања:
  183
  Многу ми е мака што не појдов на Hurts, следен пат ако има кај нас или во соседството ќе гледам да појдам.
  Исто сакам на Енрике Иглесијас да му појдам на концерт,а и на Бијонсе, да ја почувствувам нејзината енергија.
   
 9. Змејче

  Змејче Незапирлива

  Зачленет на:
  14 јули 2013
  Мислења:
  1,193
  Допаѓања:
  2,423
  Дефинитивно на Pink Floyd, AC/DC, Led Zeppelin, Sting, Deep Purple, RHCP, Duran Duran, Lenny Kravitz, S.A.R.S., Van Gogh, Robbie Williams, Влатко Стефановски, Linkin Park и секако Prodigy (знам, многу се) :zelen
   
  На Saladin му/ѝ се допаѓа ова.
 10. МалиСашко

  МалиСашко Истакнат Член

  Зачленет на:
  12 јануари 2014
  Мислења:
  466
  Допаѓања:
  347
  Кога ќе прави Маид концерт - летам до таму!
   

Сподели: