На кои концерти би сакале да одите?

Марија

Poétesse
14 април 2012
1,146
2,490
1,123
Скопје
Сакам на концерт на Енрике Иглесиас, едвај чекам да прави концерт ако не во Скопје барем во некоја соседна метропола и сигурно ќе одам, го обожавам и човекот и песните . . . и сакам hero да ми ја пее лично мене: ))))))
Дочекав! 14.12 Софијаа ♡ ♡ ♡
 

Alaysa

Полноправен Член
17 декември 2015
67
15
18
Еххх да вратам време и да појдам на пинк флојд на пулс 1994-та.. Ми се ежи кожата кога го слушам на јутуб, поубава изведба во живо неголи аудицијата, тоа е реткост, и токму тоа се бара надекаде :eek
 
Последна промена:
  • Like
Реакции: Bibi@

Давор

Староседелец
10 ноември 2012
1,300
2,081
1,123
На никој. Мразам турканици за џабе. Шо, ќе стојам цела вечер и ќе гледам како пеел на другата страна од градот, како точка. Па и да сум во први редови, леле, типката ми го фати рачето, сега шест месеци нема да мијам раце да ми остане нејзиниот парфем :facepalm2
Златно на тв, гледам напреднала технологијата па имаш и јутјуб сеа. Ќе си следам јас на јутјуб, фала :)
 

Prashina

Староседелец
28 јуни 2013
1,330
3,019
1,133
Еххх да вратам време и да појдам на пинк флојд на пулс 1994-та.. Ми се ежи кожата кога го слушам на јутуб, поубава изведба во живо неголи аудицијата, тоа е реткост, и токму тоа се бара надекаде :eek
И да појдеш на Пинк Флојд, јас бев во Софија пред неколку години, преубаво поминав, најубав концерт и доживување.
 
  • Like
Реакции: Аркантос

Stojne

Староседелец
29 јануари 2015
394
136
1,053
На Северина. Само мразам што има пијани и што се туркаат.