Најгрда кола

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,214
2,301
1,153
Skopje
www.facebook.com
оваа само за студенти/ки :DОваа само за билдери да се знае кои се :DЗа оваа немам зборови


интересен микс лош материјал :)Оваа би била фотеља, нели има двосед кола :DИ

 
  • Like
Реакции: TheQueen

MimeQueen

Полноправен Член
13 јануари 2014
86
41
18
22
Хахаха,немам слика но можам да ви опишам...Голф,ниедна не и се свиѓа!
 
  • Like
Реакции: Malinna

МалиСашко

Истакнат Член
12 јануари 2014
466
347
173
27
домче
Алал му вера на тој што го смисли... Колава ми изгледа ко со запек на шоља со она фарчињана... А ПАК ЗАДНИЦАТА, призалепена отпосле... како бубашваба кога неси јајце
со пола јајцето внатре-пола надвор:confused: :facepalm2

 
  • Like
Реакции: Saladin

МалиСашко

Истакнат Член
12 јануари 2014
466
347
173
27
домче
Лада Нива... немам зборови да објаснам колку ми е грдо ова затуцано советско возило. Иако сите го фалат дека заслужува место во историјата, јас сметам дека е промашено во секоја смисла. Било ефтино па затоа го има....
Внатре се чуствуваш ко во трактор Фергусон кабински... Вожња тешка и трома, четвртасти глупи лимови, непрактични мали врати.... и врв на се ми се оние смотани жмигавци и халогенки над фаровите... (drunk) Единствено мењачот ја вади што има прва и втора спора за качување, но и тоа не е којзнае каква предност благодарение на (не)трајноста на диференцијалите...

 
  • Like
Реакции: Outrider