1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Најгрда кола

Дискусија во форумот 'Авто-мото' започната од Legioner, 27 декември 2012.

 1. Solstice

  Solstice Nujabes

  Зачленет на:
  28 август 2012
  Мислења:
  1,413
  Допаѓања:
  1,536
  Остај ја Deora-та,закон е,баш е сурферска,освен тоа Hot Wheels верзијата е партали :D
   
 2. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,207
  Допаѓања:
  2,292

  Колава е иста ко колата на hairy од addams family :D

  Кој ја мислел колава заебал работа :D

  [​IMG]
   
  На JaMi му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Harmonija

  Harmonija Истакнат Член

  Зачленет на:
  12 јули 2013
  Мислења:
  600
  Допаѓања:
  405
  Цитроен-Диана, дефинитивно :D
   
 4. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,207
  Допаѓања:
  2,292
  оваа само за студенти/ки :D

  [​IMG]

  Оваа само за билдери да се знае кои се :D

  [​IMG]

  За оваа немам зборови
  [​IMG]

  интересен микс лош материјал :)

  [​IMG]

  Оваа би била фотеља, нели има двосед кола :D

  [​IMG]

  И

  [​IMG]
   
  На TheQueen му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Aleksis

  Aleksis Jukebox

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  1,440
  Допаѓања:
  2,539
  [​IMG]
   
  На Kisserboy, JaMi, TheQueen и уште 3 други им се допаѓа ова.
 6. TheQueen

  TheQueen Истакнат Член

  Зачленет на:
  2 ноември 2013
  Мислења:
  495
  Допаѓања:
  376
  Каква тема...?!:eek
  Еве една грда кола:
  [​IMG]
  Еве и друга:
  [​IMG]
  И не велете дека оваа не е кола. Кола е! Коњска кола!

  Но, еве го врвот:
  [​IMG]
   
  На JaMi и Outrider им се допаѓа ова.
 7. MimeQueen

  MimeQueen Полноправен Член

  Зачленет на:
  13 јануари 2014
  Мислења:
  86
  Допаѓања:
  41
  Хахаха,немам слика но можам да ви опишам...Голф,ниедна не и се свиѓа!
   
  На Malinna му/ѝ се допаѓа ова.
 8. МалиСашко

  МалиСашко Истакнат Член

  Зачленет на:
  12 јануари 2014
  Мислења:
  466
  Допаѓања:
  347
  Алал му вера на тој што го смисли... Колава ми изгледа ко со запек на шоља со она фарчињана... А ПАК ЗАДНИЦАТА, призалепена отпосле... како бубашваба кога неси јајце
  со пола јајцето внатре-пола надвор:confused: :facepalm2
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Saladin му/ѝ се допаѓа ова.
 9. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,492
  Допаѓања:
  14,405
  [​IMG]
   
  На Outrider му/ѝ се допаѓа ова.
 10. МалиСашко

  МалиСашко Истакнат Член

  Зачленет на:
  12 јануари 2014
  Мислења:
  466
  Допаѓања:
  347
  Лада Нива... немам зборови да објаснам колку ми е грдо ова затуцано советско возило. Иако сите го фалат дека заслужува место во историјата, јас сметам дека е промашено во секоја смисла. Било ефтино па затоа го има....
  Внатре се чуствуваш ко во трактор Фергусон кабински... Вожња тешка и трома, четвртасти глупи лимови, непрактични мали врати.... и врв на се ми се оние смотани жмигавци и халогенки над фаровите... (drunk) Единствено мењачот ја вади што има прва и втора спора за качување, но и тоа не е којзнае каква предност благодарение на (не)трајноста на диференцијалите...

  [​IMG]
   
  На Outrider му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: