Најгрда кола | Црнобело Форум

Најгрда кола

Kisserboy

Староседелец
6 март 2012
2,451
3,795
1,153
27
Битола
таја шо ја стави и ти и Форд КА од овие двете нема погрди...!!!
 

red dragon

Староседелец
27 март 2013
140
129
643
33
24967033.jpeg2002_pontiac_aztek_100004928_m.jpg
Pontiac по грда од оваа нема супер и што не се е продавала на нашиот пазар :)
 

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,399
5,901
1,683
Disco


Вартбургот бил фенси колиште.:)
За обична раја следувало вакво нешто.Пластична каросерија и двотактен мотор од 600 кубика кој тера на.....мешавина, како за томос автоматик:D
Не е толку грд колку шо делува некако јадно....како кученце со скршена нога или маче со скината опашка...буди емпатија.