1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Најгрда кола

Дискусија во форумот 'Авто-мото' започната од Legioner, 27 декември 2012.

 1. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  таја шо ја стави и ти и Форд КА од овие двете нема погрди...!!!
  [​IMG]
   
 2. Psychobilly

  Psychobilly Староседелец

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  600
  Допаѓања:
  1,509
  Sebring-Vanguard CitiCar

  [​IMG]
   
  На JaMi и steppenwolf им се допаѓа ова.
 3. S.B.

  S.B. Активен Член

  Зачленет на:
  3 декември 2012
  Мислења:
  73
  Допаѓања:
  144
  секоја вечер размислува како че ме заеби сабајле...:facepalm2 yugo.jpg
   
  На Марија, Psychobilly и МиГ 21 им се допаѓа ова.
 4. МиГ 21

  МиГ 21 Староседелец

  Зачленет на:
  12 ноември 2012
  Мислења:
  1,252
  Допаѓања:
  2,458
  wartburg-353w-wagon-05.jpg
   
  На Photographer, Outrider, Сара.13 и уште 4 други им се допаѓа ова.
 5. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,492
  Допаѓања:
  14,405
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
   
  На Сара.13 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. emzzy

  emzzy Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  1,374
  Допаѓања:
  1,871
  [​IMG]
   
  На $3Я3|\||)&p&†Y му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Solstice

  Solstice Nujabes

  Зачленет на:
  28 август 2012
  Мислења:
  1,413
  Допаѓања:
  1,536
  Сите Мерцедеси освен роудстерот.
   
  На $3Я3|\||)&p&†Y му/ѝ се допаѓа ова.
 8. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  1965 Dodge Deora [​IMG]

  [​IMG]
   
  На Outrider и Сара.13 им се допаѓа ова.
 9. red dragon

  red dragon Староседелец

  Зачленет на:
  27 март 2013
  Мислења:
  140
  Допаѓања:
  129
  24967033.jpeg 2002_pontiac_aztek_100004928_m.jpg
  Pontiac по грда од оваа нема супер и што не се е продавала на нашиот пазар :)
   
 10. Outrider

  Outrider A Witty Cat
  Член на администрација

  Зачленет на:
  23 мај 2013
  Мислења:
  4,725
  Допаѓања:
  5,266

  Вартбургот бил фенси колиште.:)
  За обична раја следувало вакво нешто.

  [​IMG]

  Пластична каросерија и двотактен мотор од 600 кубика кој тера на.....мешавина, како за томос автоматик:D
  Не е толку грд колку шо делува некако јадно....како кученце со скршена нога или маче со скината опашка...буди емпатија.
   

Сподели: