1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Најгрда кола

Дискусија во форумот 'Авто-мото' започната од Legioner, 27 декември 2012.

 1. jov_iv

  jov_iv Нов член

  Зачленет на:
  12 февруари 2015
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  6
  Дефинитивно Fiat Multipla.. Италијанците си докажале дека за дизајн ги бива.. дизајнираат најубави коли, ама и најгрдата ја имаат направено :)
  [​IMG]
   
 2. 123456789deset

  123456789deset Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 јули 2018
  Мислења:
  96
  Допаѓања:
  35
  значи не ја можам...
  [​IMG]


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   

Сподели: