1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
jov_iv
Последна активност:
17 февруари 2015 во 18:58
Зачленет на:
12 февруари 2015
Мислења:
5
Допаѓања:
6
Поени од трофеи:
3
Пол:
Машки
Роденден:
11 март 1987 (Возраст: 32)

Сподели:

jov_iv

Нов член, Машки, 32

Its all about the context.. 12 февруари 2015

jov_iv последен пат беше виден/а како:
17 февруари 2015