Најгрда кола | Црнобело Форум

Најгрда кола

Legioner

Истакнат Член
18 април 2012
1,001
602
423
Ohrid
Ајде малце обратна тема...доста беше од кола од соништата, најубава, ваква онаква. Мислам дека оваа e најгрда кола евр мејд е Fiat Multipla. Мислам дека убедливо го држи првото место, па има 2 места празни (пошто нема ниедна приближно грда кола) па после идат другите!!!ај да го видиме Вашиот избор.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Photographer and Maks

alba

Староседелец
15 март 2012
1,424
2,015
1,123
според мене погрозна кола од Бубите нема гледам кај нас низ градот тие шо глумат елита на нивните жени, љубовницу... упс им купуваат буби :zelen

 

Kowalsky

Полноправен Член
27 декември 2012
29
11
8
26
Kicevo
Значи погрда кола од застава НЕМА !
Ем само брчи , многу троши и ич нее брза !
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: emzzy

steppenwolf

Староседелец
12 декември 2012
335
489
1,063
Скопје
Еј Лепа, не зезај, у ваква состојба секоја кола е грда.


^Замисли ја нова од фабрика, 50ти години од минатиот век - дечко ти те собира со кола


Ти дотерана


И се возите низ Менхетен. Абе фантазии... :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: JaMi, Luckky and МиГ 21

Lepaa

Истакнат Член
2 декември 2012
985
1,704
393
Еј Лепа, не зезај, у ваква состојба секоја кола е грда.


^Замисли ја нова од фабрика, 50ти години од минатиот век - дечко ти те собира со кола


Ти дотерана


И се возите низ Менхетен. Абе фантазии... :D
Гајс,колата и да не беше малку сокршена на мене пак ми е грда.И не,неможам да се замислам во таква кола ќе умрам:D
 

steppenwolf

Староседелец
12 декември 2012
335
489
1,063
Скопје
Гајс,колата и да не беше малку сокршена на мене пак ми е грда.И не,неможам да се замислам во таква кола ќе умрам:D
Ок, вкус е во прашање. Мене ме фасцинира се од тој период, облеката, музиката па и колите. :)

Онтопик.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Luckky