1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Најгрда кола

Дискусија во форумот 'Авто-мото' започната од Legioner, 27 декември 2012.

 1. Legioner

  Legioner Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 април 2012
  Мислења:
  999
  Допаѓања:
  606
  Ајде малце обратна тема...доста беше од кола од соништата, најубава, ваква онаква. Мислам дека оваа e најгрда кола евр мејд е Fiat Multipla. Мислам дека убедливо го држи првото место, па има 2 места празни (пошто нема ниедна приближно грда кола) па после идат другите!!!

  [​IMG]

  ај да го видиме Вашиот избор.
   
  На Photographer и Maks им се допаѓа ова.
 2. alba

  alba Староседелец

  Зачленет на:
  15 март 2012
  Мислења:
  1,426
  Допаѓања:
  2,014
  според мене погрозна кола од Бубите нема гледам кај нас низ градот тие шо глумат елита на нивните жени, љубовницу... упс им купуваат буби :zelen

  [​IMG] [​IMG]
   
 3. steppenwolf

  steppenwolf Староседелец

  Зачленет на:
  12 декември 2012
  Мислења:
  335
  Допаѓања:
  489
  [​IMG]
   
  На JaMi и Lepaa им се допаѓа ова.
 4. Kowalsky

  Kowalsky Полноправен Член

  Зачленет на:
  27 декември 2012
  Мислења:
  29
  Допаѓања:
  11
  Значи погрда кола од застава НЕМА !
  Ем само брчи , многу троши и ич нее брза !
  [​IMG]
   
  На emzzy му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Lepaa

  Lepaa Истакнат Член

  Зачленет на:
  2 декември 2012
  Мислења:
  985
  Допаѓања:
  1,704
  [​IMG]
   
  На Kowalsky му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Kowalsky

  Kowalsky Полноправен Член

  Зачленет на:
  27 декември 2012
  Мислења:
  29
  Допаѓања:
  11
  многу стара кола си нашла вакви веќе не се произведуваат ... :)
   
 7. steppenwolf

  steppenwolf Староседелец

  Зачленет на:
  12 декември 2012
  Мислења:
  335
  Допаѓања:
  489
  Еј Лепа, не зезај, у ваква состојба секоја кола е грда.

  [​IMG]
  ^Замисли ја нова од фабрика, 50ти години од минатиот век - дечко ти те собира со кола
  [​IMG]

  Ти дотерана
  [​IMG]

  И се возите низ Менхетен. Абе фантазии... :D
   
  На JaMi, Luckky и МиГ 21 им се допаѓа ова.
 8. Рушен

  Рушен Активен Член

  Зачленет на:
  22 октомври 2012
  Мислења:
  181
  Допаѓања:
  124
 9. Lepaa

  Lepaa Истакнат Член

  Зачленет на:
  2 декември 2012
  Мислења:
  985
  Допаѓања:
  1,704
  Гајс,колата и да не беше малку сокршена на мене пак ми е грда.И не,неможам да се замислам во таква кола ќе умрам:D
   
 10. steppenwolf

  steppenwolf Староседелец

  Зачленет на:
  12 декември 2012
  Мислења:
  335
  Допаѓања:
  489
  Ок, вкус е во прашање. Мене ме фасцинира се од тој период, облеката, музиката па и колите. :)

  Онтопик.
  [​IMG]
   
  На Luckky му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: