Која боја преовладува во вашиот плакар?

dalmatian

Полноправен Член
2 март 2014
50
12
8
кремава,тегет,црвена,розова.. аууфф ии уштеее многу :D
 

RoxieHeart

Староседелец
6 мај 2014
60
58
1,018
Inside your darkest fantasies.
Црна, евентуално црвена, моите омилени. Се трудам да вметнам парчиња во пастелни бои сезонава, ми ласкаат на тенот светлите бои, ама не ми се по мерак баш.
 

violetmoon

Модератор
Член на администрација
11 декември 2012
2,658
5,737
1,153
Сеуште црната иако летово се наоѓа и по некое светло парче во плакарот.
 

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,186
1,132
1,133
Црно, црвено, бело и најомиленото кремаво.. Се наоѓа и по некое жолто, плаво парче али тоа онака сезонски :D