Која боја преовладува во вашиот плакар?

devil4e

Староседелец
15 октомври 2012
51
31
618
Преовладуваат повеќе бои кај мене, сакам да комбиинирам така, само воопшто не сакам жолта боја и портокалова за нив нема место во мојот плакар :D
 

Trouble

Староседелец
6 март 2012
1,516
2,621
1,123
Сите до една :zelen Само кафено немам ништо, не ја сакам ич (n) Имам црни маички за искачање а за вака за секој ден буквално сите ги имам посебно овие летниве, таман сега сезона кога ќе пукне да соблечам јакнава да му е**м мајката веќе, луѓето неможат да видат шо носам :D Највеќе имам сино, розево, сиво и зелено, пошто такви ми се двата најубави пара патики :sreken
 

Сара.13

Староседелец
13 ноември 2012
1,260
3,107
1,133
најмногу зелена, кафеава, розева...тука е негде и сината и сивата :)
имам парчиња облека во сите бои, но она што преовладува е ова што го пишав горе :)
 
  • Like
Реакции: Aquarius

violetmoon

Модератор
Член на администрација
11 декември 2012
2,658
5,737
1,153
Црна дефинитивно,незаменлива за мене
 
  • Like
Реакции: street_chic

Хоуп*

Proton
Член на администрација
4 април 2013
2,414
4,232
753
Порано само црно купував и само тоа имав во плакар, па еве две години демек малце да сменам, да не купувам само црно, да имам од сите бои, ама пак гледам преовладува една боја.
Темно плава.