1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Која боја преовладува во вашиот плакар?

Дискусија во форумот 'Мода и облека' започната од Minnie, 1 март 2012.

 1. Minnie

  Minnie Активен Член

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  125
  Допаѓања:
  127
  Сите имаме по некоја омилена боја, па кога купуваме облека купуваме по омилената боја, па ајде да ве чујам, која боја преовладува најчесто во вашиот плакар ?
  [​IMG]
   
 2. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  Претежно темни бои.. :D
   
  На cece17 и Ludi Maks им се допаѓа ова.
 3. Scars

  Scars Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,541
  шарената -.-
   
 4. Boyka

  Boyka Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  255
  Допаѓања:
  737
 5. maculka

  maculka Полноправен Член

  Зачленет на:
  24 февруари 2012
  Мислења:
  60
  Допаѓања:
  89
  црна,сива,бела и во последно време црвена :)
   
 6. Minella

  Minella Активен Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  169
  Допаѓања:
  171
  Бела највише , ал останатите се посветли бои /крем,виолетова,црвена,зелена ,тиркизна):sreken
   
 7. Mila Kunis

  Mila Kunis Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,279
  Допаѓања:
  3,527
  Па повеќе темни бои, најмногу црна, па сива,виолетова има по нешто и бело и кремасто :)
   
  На cece17 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Maks

  Maks Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,363
  Допаѓања:
  1,863
  Црна,плава,тејгет и нешто бело:)
   
  На cece17 и Hip.Hop_MKD им се допаѓа ова.
 9. Sugar

  Sugar Истакнат Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  501
  Допаѓања:
  1,110
  шо знам, светли бои .. ма сите :D
   
  На Ludaca, Boyka и parvati им се допаѓа ова.
 10. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  кафена и зелена највише, а нешто се дешава и сиво и црно, онакој на рате, сфе ми е фрик и неам кравате : )
   
  На street_chic и Mila Kunis им се допаѓа ова.

Сподели: