Која боја преовладува во вашиот плакар?

Minnie

Активен Член
18 февруари 2012
125
127
43
Somewhere over the rainbow
Сите имаме по некоја омилена боја, па кога купуваме облека купуваме по омилената боја, па ајде да ве чујам, која боја преовладува најчесто во вашиот плакар ?
 

maculka

Полноправен Член
24 февруари 2012
60
89
18
црна,сива,бела и во последно време црвена :)
 

Minella

Активен Член
15 февруари 2012
169
171
43
Pust ostrov
Бела највише , ал останатите се посветли бои /крем,виолетова,црвена,зелена ,тиркизна):sreken
 

Mila Kunis

Истакнат Член
15 февруари 2012
2,279
3,528
443
Скопје
Па повеќе темни бои, најмногу црна, па сива,виолетова има по нешто и бело и кремасто :)
 
  • Like
Реакции: cece17

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,697
13,878
973
кафена и зелена највише, а нешто се дешава и сиво и црно, онакој на рате, сфе ми е фрик и неам кравате : )
 
  • Like
Реакции: street_chic and Mila Kunis