Која боја преовладува во вашиот плакар?

Dolce<3<3<3<3

Нов член
5 ноември 2015
5
1
1
32
Во зима претежно кафена, кремава, темно зелена.
Во лето светли нијанси светла зелена, розева, жолта, лила и т.н
 

malo

Староседелец
Најфотограф
13 септември 2012
1,280
2,063
1,133
Сива, во сите можни нијанси, црна, бела...
Шаренило додавам со додатоци како марами, накит, каиши...