1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Која боја преовладува во вашиот плакар?

Дискусија во форумот 'Мода и облека' започната од Minnie, 1 март 2012.

 1. Метаморф

  Метаморф Истакнат Член

  Зачленет на:
  5 декември 2014
  Мислења:
  300
  Допаѓања:
  336
 2. Big Berta

  Big Berta Староседелец

  Зачленет на:
  7 февруари 2015
  Мислења:
  106
  Допаѓања:
  207
  Црна.
  SAM_3112.JPG
   
  На escape и malo им се допаѓа ова.
 3. Dolce<3<3<3<3

  Dolce<3<3<3<3 Нов член

  Зачленет на:
  5 ноември 2015
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  1
  Во зима претежно кафена, кремава, темно зелена.
  Во лето светли нијанси светла зелена, розева, жолта, лила и т.н
   
 4. malo

  malo Староседелец
  Најфотограф

  Зачленет на:
  13 септември 2012
  Мислења:
  1,280
  Допаѓања:
  2,063
  Сива, во сите можни нијанси, црна, бела...
  Шаренило додавам со додатоци како марами, накит, каиши...
   
 5. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  734
  Допаѓања:
  123

Сподели: