Каде бевте излезени последно?

violetmoon

Модератор
Член на администрација
11 декември 2012
2,658
5,737
1,153
Вчера на виноскоп.Онака малку дожд,малку вино,рокче али ептен ме бендиса тенорот од Казакстан,(не знам како му беше името)посебно кога ја изведуваше the phantom of the opera.
 
  • Like
Реакции: Stojne and Pica pica

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,050
6,674
1,153
Big Sur
Halloween party во rock'n'roll бар. НЕМА(ШЕ) ПОДОБРО!

Сакав уште, ама ни затворија. ;(
 

Stojne

Староседелец
29 јануари 2015
394
136
1,053
Во кафана за Велигден..музиката одлична,женско друштво,девет девојчиња,храната...и убаво заминав...
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
5,997
9,629
1,683
Normandy
Прексиноќа у Џубокс.
Шареноликост од генерации... Интересно, како и да е.
 
Последна промена:
  • Like
Реакции: Mnogo Bitno