1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Каде бевте излезени последно?

Дискусија во форумот 'Излегување и ноќен живот' започната од Marick14, 22 февруари 2012.

 1. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Во која дискотека, кафиќ, ресторан сте излегле последен пат или кое било последното место кај што сте си поминале најубаво? Раскажете ни малку околу тоа.

  Party_Night_by_MeliNaDesigns.jpg
   
 2. True_Blood

  True_Blood Upright

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  1,132
  Допаѓања:
  2,396
  Во Ред Кафе во мое маало најубаво Аеродромско...
  Јадев пица, пиев ладно макијато, полнев пепељара додека замижуркував под прикачената греалка и уживав во друштвото на една исклучително драга личност.
  И го видов Чековски...кој е многу поубав во живо :smug

  Одамна ми помина меракот да се гужвам по дискотеки и екипи од напушени тинејџери...
  Сега сум си во light mood...и убаво ми е на душичката :kafe
   
  На Реми му/ѝ се допаѓа ова.
 3. marjan

  marjan Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  489
  Допаѓања:
  657
  Каде бевте искочени последен пат? во ред ли е прашањето или јас сум грешка?
   
  На True_Blood му/ѝ се допаѓа ова.
 4. True_Blood

  True_Blood Upright

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  1,132
  Допаѓања:
  2,396
  Не си грешка воопшто, јас се направив намерно на Тошо зашто уште малку ако погаламам ќе ме ставите на клада :giggle
  И не е само прашањето...мене и она КАФИЌ ми боде очи :eek
   
  На Bum-Bum и marjan им се допаѓа ова.
 5. AnneBoleyn

  AnneBoleyn Активен Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  144
  Допаѓања:
  192
  На дијалект е де прашањето, можеби затоа не си го разбрал. :giggle

  Иначе последен пат ИЗЛЕГОВ во маалски кафич. Лабаво.
   
 6. marjan

  marjan Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  489
  Допаѓања:
  657
  да ама ако поцнеме сите да пишуваме дијалектно тешко ке оди комунукацијата а и пожелно е малку да се трудиме литературно да пишуваме,а инаку јас бев излезен во ресторанче на скара и винце :)
   
  На emzzy му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Најверојатно до тебе е.
   
  На Jericho му/ѝ се допаѓа ова.
 8. marjan

  marjan Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  489
  Допаѓања:
  657
  изгледа така е зс ние во бт излегуваме не искачаме :D
   
 9. AnneBoleyn

  AnneBoleyn Активен Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  144
  Допаѓања:
  192
  Marick14 и така си модератор, наместо да ја полниме темата со офтопици смени го насловот во ИЗЛЕГУВА, цела Македонија излегува само во Скопје се искача. Се разбираме? ;)
   
  На Mnogo Bitno, Bum-Bum, Marick14 и уште 2 други им се допаѓа ова.
 10. Mila Kunis

  Mila Kunis Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,279
  Допаѓања:
  3,528
  Во клуб 69 :igra
   
  На parvati и Македонец им се допаѓа ова.

Сподели: