Каде бевте излезени последно?

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
Иии, конечно да можам да кажам дека излегов навечер после тооолку време.
Секако, во матичниот кафич, ама надвор, за секој случај. :D
Освежувачки.
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
Пак во матичниот, и фино ќе беше да не надојдеа цајкани да се намалела музиката.
Горе на спрат урлаа... хм, од оние за кои не важи законот, а овде музиката била над 55 децибели. Се собраа 4 цајканчиња на еден. Алал...
 

MoonFairy

Староседелец
28 септември 2012
1,335
1,964
1,133
Излегов, на балкон, со две лименки пиво и кутија цигари...
Ми требаше мирот...
Me, myself and I си се изнаприкажавме... (pivo)(pivo)(pivo)