Каде бевте излезени последно?

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
5,997
9,629
1,683
Normandy
Некни во Sotto, па Џубокс на поминување и на крај во Saloon. Последново иако полупразно овој пат, ептен добро си поминав.
 
  • Like
Реакции: Mnogo Bitno

Loner

Активен Член
13 март 2016
340
86
28
Skopje
Последен пат на Матка и баш беше супер зашто таму неам отидено добри 4 години така да да се вдише свеж воздух не е лошо
еве и фотка што земав
12806199_622042044600564_6823452578749118961_n.jpg