1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Депилирани машки

Дискусија во форумот 'Тело' започната од Mila Kunis, 23 април 2012.

 1. Viktor k

  Viktor k Староседелец

  Зачленет на:
  4 мај 2012
  Мислења:
  818
  Допаѓања:
  535
  Љубовен тепих или јамболија ја викат некои :)
   
 2. коста

  коста Истакнат Член

  Зачленет на:
  21 мај 2013
  Мислења:
  145
  Допаѓања:
  61
  Не бе што тоа на машко ли личи со оголени нозе и гради како косена трева. Нечини да е помазен од женската (puke)
   
 3. corki

  corki Староседелец

  Зачленет на:
  21 декември 2013
  Мислења:
  542
  Допаѓања:
  449
  Абе бате,како те надарил бог,ако не требало да си влакнест нема да ти ставил,е сега ,зависи колку си влакнест,ако си ко орангутан,фала богу,ќе мора да издепилираш некој дел,ак0 си нормално влакнест,ќе ја прашаш девојкати/жена ти,и таа ќе одлучи :D
   
  На FallenAngel му/ѝ се допаѓа ова.
 4. diva orhideja

  diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  26 февруари 2014
  Мислења:
  2,220
  Допаѓања:
  1,747
  А да ја праша и швалерката?
   
 5. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,757
  Неможе :^):D
   
  На diva orhideja му/ѝ се допаѓа ова.
 6. corki

  corki Староседелец

  Зачленет на:
  21 декември 2013
  Мислења:
  542
  Допаѓања:
  449


  зависно од тоа,која на ред швалерка,на едната ако не и се свиѓа сигурно на шеснаесете ке и се свиѓа па се зависи,сите швалерки на се исти,и ним неможеш да и угодиш.
   
  На diva orhideja му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  971
  Јас поддржувам депилација заради хигиенски причини. Не сакам влакнест маж со влакна на грбот и градите.
  Ептен сум гадлива може заради тоа. На нозете и рацете не ми смета ама на друго место ептен ми смета.
  Исто не знам што мрзи се пола што не сакаат да се средат :kafe:zelen(star).
   
 8. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Ако има влакна на грб и гради значи нема хигиена??:eek
   
 9. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  971
  Гадно е и да изгледа нехигиенски (star).
   
 10. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Си се галите во летниве часови со неговите љубавни теписони, така запотени прилепени влакната. Романтики :DD
   

Сподели: