Депилирани машки | Црнобело Форум

Депилирани машки

коста

Истакнат Член
21 мај 2013
145
61
328
33
Не бе што тоа на машко ли личи со оголени нозе и гради како косена трева. Нечини да е помазен од женската (puke)
 

corki

Староседелец
21 декември 2013
542
449
1,073
Абе бате,како те надарил бог,ако не требало да си влакнест нема да ти ставил,е сега ,зависи колку си влакнест,ако си ко орангутан,фала богу,ќе мора да издепилираш некој дел,ак0 си нормално влакнест,ќе ја прашаш девојкати/жена ти,и таа ќе одлучи :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: FallenAngel

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,746
253
Абе бате,како те надарил бог,ако не требало да си влакнест нема да ти ставил,е сега ,зависи колку си влакнест,ако си ко орангутан,фала богу,ќе мора да издепилираш некој дел,ак0 си нормално влакнест,ќе ја прашаш девојкати/жена ти,и таа ќе одлучи :D
А да ја праша и швалерката?
 

corki

Староседелец
21 декември 2013
542
449
1,073
А да ја праша и швалерката?зависно од тоа,која на ред швалерка,на едната ако не и се свиѓа сигурно на шеснаесете ке и се свиѓа па се зависи,сите швалерки на се исти,и ним неможеш да и угодиш.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: diva orhideja

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
969
1,133
Јас поддржувам депилација заради хигиенски причини. Не сакам влакнест маж со влакна на грбот и градите.
Ептен сум гадлива може заради тоа. На нозете и рацете не ми смета ама на друго место ептен ми смета.
Исто не знам што мрзи се пола што не сакаат да се средат :kafe:zelen(star).
 

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,199
1,133
Јас поддржувам депилација заради хигиенски причини. Не сакам влакнест маж со влакна на грбот и градите.
Ептен сум гадлива може заради тоа. На нозете и рацете не ми смета ама на друго место ептен ми смета.
Исто не знам што мрзи се пола што не сакаат да се средат :kafe:zelen(star).
Ако има влакна на грб и гради значи нема хигиена??:eek