1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Депилирани машки

Дискусија во форумот 'Тело' започната од Mila Kunis, 23 април 2012.

 1. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  734
  Допаѓања:
  123
  Сеедно ми е дали е влакнест или депилиран,немам против таквите што се депилираат
   
 2. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,757
  Допаѓања:
  781
  А дечко ти ако е брко и јадел манџа,а заборавил да го домие бркот па кога ќе го залапаш сеедно ќе ти биде ПРИМЕР ?
   
 3. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Па добро ако идеш по таа логика и ти ако се лапаш со некоја што не се мие заби и храна и талози и стојат меѓу забите, ништо не прави разлика помеѓу брк замацан во манџа:DD
   
 4. Stojne

  Stojne Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  393
  Допаѓања:
  134
  За машко само оправдувам третман на лице и веѓите,друго ништо.
   
  На Aristokrat му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Ѕид на плачот

  Ѕид на плачот Истакнат Член

  Зачленет на:
  20 септември 2016
  Мислења:
  222
  Допаѓања:
  113
  Има некои машки што се повлакнасти, значи многу влакнасти, ако тие не им е убаво не ради некој друг, него заради себе, ако не се чувствуваат убаво во своја кожа така, со многу влакна, у реду ми е сасвим, да бидат избричани, депилирани... А инаку и не ми смета и онака за гледање. :) Машко е, нормално е. Ами за женските шо прајме :( и јас сум влакнеста морам да се депилирам секој месец. раце,нозе, лице и све останато. :rolleyes:
   
 6. Outrider

  Outrider A Witty Cat
  Член на администрација

  Зачленет на:
  23 мај 2013
  Мислења:
  4,725
  Допаѓања:
  5,266
  Праф маш не се депилира. Тоа е некако педерски. Се знае дека жените обожаваат тепих на груди и жбун во гаќи. Депилација е за зли жени и гејој.
  Маш ако е маш не користи ниту парфеми, лосиони, стикови и слични измислици. Правите жени знаат, нема појак афродизијак од мирис на пот измешан со мирис на уље, сено или сардина.
   
  На Ѕид на плачот и Makedonec им се допаѓа ова.
 7. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Праф маш е кога после бричење со брич на кој му се мења жилетот, се дезинфицира со ракија и меѓу време пие од истото шишето. Бричој со 5 секачи и ротирачки глави се за гејој.
   
  На Ѕид на плачот и Outrider им се допаѓа ова.
 8. Outrider

  Outrider A Witty Cat
  Член на администрација

  Зачленет на:
  23 мај 2013
  Мислења:
  4,725
  Допаѓања:
  5,266
  Праф маш пушта брада, не случајно четници и муџахедини држат брада. Порано исто, пирати, гусари, трапери - све со брадетини.
  Е сеа ако ептен мора, тогаш бајонетот шо го остаил дедо од последниот рат и на суво, зззрц, зззрц...или за побрзо кибритот (упаљач е за гејој) и отиде брадата. Ама тоа само во ретки случаи.
   
 9. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Праф маш не бричи мишките, тоа е за маникените гејој и за жените. Праф маш кога ќе дигне рака треба да се види како тепихот грудњак е споен со шумата испод мишка и како топлото ги има залепено влакната по неговата кожа.
  Праф маш: Каква врска има чистотата со дали мишката е бричена или не? Шо хигиена?
   
 10. Outrider

  Outrider A Witty Cat
  Член на администрација

  Зачленет на:
  23 мај 2013
  Мислења:
  4,725
  Допаѓања:
  5,266
  Ма какви мишки, тоа госпо така го одредил, да расте, тоа се некои педерски навики кои Ватикан, Сорос, масони и језуити се обидуваат да ги донесат тука и да ги направат мажите гејој а жените да останат без прави мажи и да пропаѓаат во неурози и хистерии. :unsure
   

Сподели: