Депилирани машки

incule

Староседелец
5 јануари 2015
740
128
1,053
30
Сеедно ми е дали е влакнест или депилиран,немам против таквите што се депилираат
 

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,801
810
1,133
Skopje
А дечко ти ако е брко и јадел манџа,а заборавил да го домие бркот па кога ќе го залапаш сеедно ќе ти биде ПРИМЕР ?
 

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
А дечко ти ако е брко и јадел манџа,а заборавил да го домие бркот па кога ќе го залапаш сеедно ќе ти биде ПРИМЕР ?
Па добро ако идеш по таа логика и ти ако се лапаш со некоја што не се мие заби и храна и талози и стојат меѓу забите, ништо не прави разлика помеѓу брк замацан во манџа:DD
 

Stojne

Староседелец
29 јануари 2015
394
138
1,053
За машко само оправдувам третман на лице и веѓите,друго ништо.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Ghtalpo

Ѕид на плачот

Истакнат Член
20 септември 2016
222
113
343
31
Скопје
Има некои машки што се повлакнасти, значи многу влакнасти, ако тие не им е убаво не ради некој друг, него заради себе, ако не се чувствуваат убаво во своја кожа така, со многу влакна, у реду ми е сасвим, да бидат избричани, депилирани... А инаку и не ми смета и онака за гледање. :) Машко е, нормално е. Ами за женските шо прајме :( и јас сум влакнеста морам да се депилирам секој месец. раце,нозе, лице и све останато. :rolleyes:
 

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Праф маш не се депилира. Тоа е некако педерски. Се знае дека жените обожаваат тепих на груди и жбун во гаќи. Депилација е за зли жени и гејој.
Маш ако е маш не користи ниту парфеми, лосиони, стикови и слични измислици. Правите жени знаат, нема појак афродизијак од мирис на пот измешан со мирис на уље, сено или сардина.
 

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
Праф маш не се депилира. Тоа е некако педерски. Се знае дека жените обожаваат тепих на груди и жбун во гаќи. Депилација е за зли жени и гејој.
Маш ако е маш не користи ниту парфеми, лосиони, стикови и слични измислици. Правите жени знаат, нема појак афродизијак од мирис на пот измешан со мирис на уље, сено или сардина.
Праф маш е кога после бричење со брич на кој му се мења жилетот, се дезинфицира со ракија и меѓу време пие од истото шишето. Бричој со 5 секачи и ротирачки глави се за гејој.
 

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Праф маш е кога после бричење со брич на кој му се мења жилетот, се дезинфицира со ракија и меѓу време пие од истото шишето. Бричој со 5 секачи и ротирачки глави се за гејој.

Праф маш пушта брада, не случајно четници и муџахедини држат брада. Порано исто, пирати, гусари, трапери - све со брадетини.
Е сеа ако ептен мора, тогаш бајонетот шо го остаил дедо од последниот рат и на суво, зззрц, зззрц...или за побрзо кибритот (упаљач е за гејој) и отиде брадата. Ама тоа само во ретки случаи.
 

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
Праф маш пушта брада, не случајно четници и муџахедини држат брада. Порано исто, пирати, гусари, трапери - све со брадетини.
Е сеа ако ептен мора, тогаш бајонетот шо го остаил дедо од последниот рат и на суво, зззрц, зззрц...или за побрзо кибритот (упаљач е за гејој) и отиде брадата. Ама тоа само во ретки случаи.
Праф маш не бричи мишките, тоа е за маникените гејој и за жените. Праф маш кога ќе дигне рака треба да се види како тепихот грудњак е споен со шумата испод мишка и како топлото ги има залепено влакната по неговата кожа.
Праф маш: Каква врска има чистотата со дали мишката е бричена или не? Шо хигиена?
 

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Праф маш не бричи мишките, тоа е за маникените гејој и за жените. Праф маш кога ќе дигне рака треба да се види како тепихот грудњак е споен со шумата испод мишка и како топлото ги има залепено влакната по неговата кожа.
Праф маш: Каква врска има чистотата со дали мишката е бричена или не? Шо хигиена?

Ма какви мишки, тоа госпо така го одредил, да расте, тоа се некои педерски навики кои Ватикан, Сорос, масони и језуити се обидуваат да ги донесат тука и да ги направат мажите гејој а жените да останат без прави мажи и да пропаѓаат во неурози и хистерии. :unsure