1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Депилирани машки

Дискусија во форумот 'Тело' започната од Mila Kunis, 23 април 2012.

 1. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  Епа ништо тогаш, остави девојкати плетенки да прави.
   
 2. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Кратки се, ни витлера не фаќа.
   
  На pozdrav eden topol му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Patika

  Patika Полноправен Член

  Зачленет на:
  21 февруари 2018
  Мислења:
  41
  Допаѓања:
  18
  Јас само ќе ја шишнам околината не одам на скроз мазно, поубаво изгледа пенисот во влакна! (muscle)
   
 4. пријателство

  пријателство Истакнат Член

  Зачленет на:
  7 август 2018
  Мислења:
  150
  Допаѓања:
  29
  депилиран изгледа по уредно и помалце се потиш, ама кога ќе почнат да растат е неподносливо.
   
 5. Ananas

  Ananas Активен Член

  Зачленет на:
  14 јануари 2019
  Мислења:
  74
  Допаѓања:
  32
  Ок само интимните области, останатото што е тука е. Како машко мислам дека нема потреба депилација на цело тело. Едноставно нема потреба.
   
 6. Laila

  Laila Полноправен Член

  Зачленет на:
  18 јуни 2019
  Мислења:
  30
  Допаѓања:
  24
  Не сакам депилирани мажи. Не ми се допаѓаат. Ама ако некој толку запнал, тоа е право на негов слободен избор. Не можам јас ништо тука да направам.
   

Сподели: